Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Afrodiziaka

  Afrodiziaka

  Afrodiziaka jsou látky známé už z dávné minulosti. Lidé si je vyráběli už kdysi dávno, aby zvýšili chuť na pohlavní styk a na rozmnožování. V dnešní době se afrodiziaka vyrábí stále v hojném počtu, protože mnohdy chuť na sex klesá, a to hlavně s přibývajícím věkem a s přibývajícím stresem a zaneprázdněností. Pokud tedy i vás trápí, že už nejste ...

  Afrodiziaka jsou látky známé už z dávné minulosti. Lidé si je vyráběli už kdysi dávno, aby zvýšili chuť na pohlavní styk a na rozmnožování. V dnešní době se afrodiziaka vyrábí stále v hojném počtu, protože mnohdy chuť na sex klesá, a to hlavně s přibývajícím věkem a s přibývajícím stresem a zaneprázdněností. Pokud tedy i vás trápí, že už nejste tak chtiví po svém partnerovi, jako dřív, tak nezoufejte. Afrodiziaka vám dokážou pomoci, a to rychle, spolehlivě a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

  Zvyšte své choutky na sex

  Afrodisiaka působí nejenom na ženy, ale také na muže. Na každého mají maličko jiné účinky, avšak obecně lze říci, že zajišťují silnější a pevnější erekci, která bude trvat déle a bude pro muže mnohem intenzivnější. Je to dáno mnohem vyšší prokrvenost intimních partií. Ženy budou mít taktéž velice silnou chuť na sex, klitoris i další části ženské svatyně budou dokonale prokrveny, tudíž žena bude chtivá a bude si vychutnávat každý váš dotek mnohem více. Účinky afrodisiak jsou tedy velice zajímavé, vyzkoušejte to na sobě i vy. Nemá to žádné nepříjemné vedlejší účinky, proto se nemusíte obávat toho, že byste zakoupením této látky prohloupili.

  V mnoha podobách

  Jak se vlastně afrodiziaka užívají? V jaké podobě se dají koupit? Toto je otázka, která má více odpovědí. Afrodiziaka se totiž vyrábějí ve více provedeních, mezi nejznámější patří:

  -          Španělské mušky – Asi nejoblíbenější forma afrodisiak, jsou ve formě kapek, které se kapou do pití anebo rovnou pod jazyk.

  -          Vonné svíčky – Stačí jen zapálit, nasát příjemnou vůni a pořádně se uvolnit…

  -          Kapsle – Slouží jako doplňky stravy, jak pro muže, tak pro ženy. Zvyšují sexuální citlivost.

  -          Gel na klitoris – Slouží ke zvýšení citlivosti klitorisu.

  -          Mužské i ženské feromony – Co vzruší vašeho partnera více, než pořádně erotická vůně?

  Zobrazit

  Afrodiziaka V této kategorii není žádné zboží.