Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Vibrátory, dilda či robertky

  Vibrátory, dilda či robertky

  Chtěli byste si pořídit svou první erotickou hračku, ale nejste si jistí, co pro vás bude nejvhodnější? Vibrátory, dilda či robertky jsou základní jednoduché erotické hračky, které se hodí právě i pro ty, kteří s tím teprve začínají a kteří by si chtěli pořídit svou úplně první pomůcku. Jsou cenově dostupné, kvalitní a jejich používání je velmi ...

  Chtěli byste si pořídit svou první erotickou hračku, ale nejste si jistí, co pro vás bude nejvhodnější? Vibrátory, dilda či robertky jsou základní jednoduché erotické hračky, které se hodí právě i pro ty, kteří s tím teprve začínají a kteří by si chtěli pořídit svou úplně první pomůcku. Jsou cenově dostupné, kvalitní a jejich používání je velmi snadné. I přes jejich jednoduchost si s nimi užijete nekonečnou slast, která vás přiměje pořídit si další pomůcky. Nejedná se ale o hračky pouze po začátečníky, to vůbec ne. Legraci si s nimi užijí i zkušení, kteří mají doma slušnou sbírku různých nástrojů a pomůcek. Jedná se totiž o jedinečnou hračku, která dokáže uspokojit zkrátka naprosto každého.

  Jaký je rozdíl?

  Tápete v tom, co je to vibrátor, co je to dildo, a jaký je mezi tím hlavní rozdíl?

  -          Vibrátor – Imitace penisu, která ne vždy odpovídá skutečný tvarům a rozměrům. Používá se nejčastěji při ženské masturbaci anebo jako zpestření partnerských intimních chvilek. Jeho pohyby jsou doplněny vibracemi. Vibrátor se často laicky nazývá robertek.

  -          Dildo – Věrná imitace penisu, která pracuje na rozdíl od vibrátoru bez doplňujících vibrací. Časté je také dvojité dildo, které se využívá hojně v případě lesbických párů.

  Užijte si vaginální orgasmus

  Spousta žen má problém dosáhnout kvalitního vaginálního orgasmu. To je samozřejmě veliká škoda protože právě tento typ orgasmu je mnohem silnější než klitorální. Vibrátory, dilda či robertky vás naučí poznat sebe samu, vyzkoušet si, co se vám líbí, co je vám příjemné a jaké pohyby vás vzrušují. Díky těmto malým a kompaktním hračkám se můžete naučit dosahovat silných orgasmů, které jste zatím ještě nikdy nezažila. Pořiďte si tedy i vy tohoto diskrétního kamaráda, který se bude šibalsky schovávat ve vašem nočním stolku. 

  Vibrátory pro ženy luxusní, a přitom levné

  Každá žena by měla mít ve svém nočním stolku intimního pomocníka, který se postará o její vzrušení a slast kdykoliv, kdy bude sama chtít. Vibrátory jsou klasickou erotickou pomůckou, se kterou se setkala snad již každá z nás. Pokud chcete mít doma nějakého krasavce, který by nejenom dobře fungoval, ale také skvěle vypadal, obraťte se na naši nabídku. Nabízíme vibrátory pro ženy luxusní, a přitom levné. Nebojte se si vyhlídnout si svého intimního společníka, který vám bude dělat radost svým fungováním, ale také mimořádným vzhledem. Bude výjimečný, stejně jako vy.

  Správná délka a průměr

  Vibrátory prodáváme ve více rozměrech. Klíčová je v tomto případě délka, a také obvod. Každá žena je jiná, proto některé bude vyhovovat kratší varianta, jiná si zase potrpí na pořádný obvod. Ať už se vám líbí cokoliv, tak právě v naší nabídce naleznete přesně na takovou variantu, která vám bude dokonale pasovat a se kterou si užijete nejvíce slastné zábavy.

  Vibrátor si zamilujete i vy

  Dejte šanci kvalitnímu a luxusnímu vibrátoru, uvidíte, že budete nadšená z toho, jak vypadá, jak funguje a jaké pocity ve vás vyvolává. Důvodů, proč byste si měli pořídit vlastní vibrátor je ale mnoho:

  -          Prozkoumejte své tělo – Se sympatický vibrátorem nebude problém prozkoumat své tělo do detailů. Poznejte tedy vlastní sexualitu a všechna zákoutí, ve kterých je vám dráždění příjemné.

  -          Čeká vás kvalitnější sex – Protože budete vědět, kam sáhnout a kde dráždit, tak budete moci přiučit partnera a užívat si tak tedy mnohem lepší a intenzivnější sex.

  -          Zažijte vaginální orgasmus – Vibrátorem se dráždíte uvnitř, tudíž je šance, že zažijete parádní vaginální orgasmus, kterého se vám třeba nepodaří při sexu nikdy dosáhnout.

  -          Už nikdy sama – Partner je na služební cestě? To není žádný problém, kvalitní vibrátor vás dokonale uspokojí.  Stane se vašim věrným společníkem, na kterého nedáte dopustit.

  Zobrazit

  Vibrátory, dilda či robertky V této kategorii není žádné zboží.