Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Anální vibrátory a dilda

  Anální vibrátory a dilda

  Lákají vás hrátky s análním otvorem? Pokud byste chtěli do detailu prozkoumat i tuto oblast, tak si neváhejte pořídit erotické pomůcky, které vám to usnadní. Rozhodně oceníte právě anální vibrátory a dilda, která vám ze začátku pomohou se uvolnit a začít si pomalu ale jistě hrát i s touto intimní oblastí. Věřte, že pokud se odhodláte k těmto hrá...

  Lákají vás hrátky s análním otvorem? Pokud byste chtěli do detailu prozkoumat i tuto oblast, tak si neváhejte pořídit erotické pomůcky, které vám to usnadní. Rozhodně oceníte právě anální vibrátory a dilda, která vám ze začátku pomohou se uvolnit a začít si pomalu ale jistě hrát i s touto intimní oblastí. Věřte, že pokud se odhodláte k těmto hrátkám, tak že se vám otevře obrovská bána do světa naprosto jiné a odlišné erotiky, než jste poznali do teď. Začněte s vibrátory, s dildy a dopracujte se až na úžasný anální sex, který si užijete naplno.

  Na velikosti záleží

  Jak vibrat nový anální vibrátor anebo dildo? Jak vás zajisté napadlo, nejdůležitějším faktorem, na který byste měli hledět, je právě velikost. Velikostí existuje samozřejmě více, od těch nejmenších, které jsou vhodné pro rádoby začátečníky, až po ty větší, které byste si měli pořídit až tehdy, když už máte nějaké zkušenosti. Každému vyhovuje něco jiného, proto je dobré ujasnit si, co od těchto hrátek očekáváte. Rozhodně ale není na škodu mít doma více velikostí, abyste je mohli střídat a nahrazovat, proto si neváhejte prohlédnout naši nabídku a pořídit si zajímavé vibrátory a spolehlivá dilda, která vás přinesou do oblak.

  Jaký je rozdíl?

  Rozhodli jste se pro koupi análního vibrátoru nebo dilda, ale nejste si jistí, jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Hlavní rozdíl je v tom, že vibrátory umí na rozdíl od dilda vibrovat, a tím vám zajišťovat ještě větší požitek. Pokud vám jsou vibrace nepříjemné, tak rozhodně neváhejte vsadit právě na dildo.

  Rozmazlujte svůj zadeček

  Nabídka sexuálních hraček určených na anální hrátky je opravdu široká. Kromě kvalitních análních vibrátorů a dild v naší nabídce naleznete:

  -          Anální kuličky

  -          Anální kolíky (s pumpičkou, s ovládáním, s kroužkem kolem mužského penisu…)

  -          Násady na prsty

  Anální vibrátory

  Hrátky s análním otvorem už nejsou vůbec tabu, jako tomu bylo dříve. V dnešní době to zkouší čím dál více lidí a mileneckých párů. Ptáte se proč? Je to prosté, i přesto, že anální otvor neslouží primárně na sex, tak je posetý spoustou nervových zakončení a dokáže vám vytvářet skutečně fantastické pocity, pokud se k análnímu sexu tedy odhodláte. Pokud i vás láká poznat novou stránku erotiky a prozkoumat své tělo a své možnosti, tak si neváhejte pořídit anální vibrátory a začít si užívat ještě více erotické zábavy.

  Proč investovat do kvalitního análního vibrátoru?

  Důvodů, proč by měl být kvalitní anální vibrátor součástí vaší sbírky erotických hraček, je skutečně mnoho:

  -          Ozvláštníte svou masturbaci – Při autoerotice se budete moci soustředit i na jinou oblast, než pouze na penis anebo na vaginální či klitorální dráždění. Zapojení zadečku vaše pocity ještě prohloubí.

  -          Okořeňte si sex – Anální vibrátor můžete používat i při společném sexu s partnerem. Uvidíte, že anální hrátky ve dvou budou hned o něco zábavnější.

  -          Připravíte se na anální sex – Díky tomu, že se bude váš zadeček přizpůsobovat velikosti vibrátoru, se budete čím dál více uvolňovat a tím i připravovat na anální sex, který nebude problémem.

  -          Poznávejte své tělo – Jsme si jistí, že svůj penis anebo ženskou svatyni máte již dokonale prozkoumanou. Je tedy čas vydat se na další část těla, proč ne tedy zadeček, když je jeho dráždění tolik příjemné?

  Vhodné pro ženy i pro muže

  Anální vibrátory mohou používat jak ženy, tak i muži. Muži mají penis, ženy mají vagínu, anální otvor mají všichni. Proč toho tedy nevyužít? Začněte si vychutnávat skvělé a nové slastné pocity, které budete zažívat díky kvalitním análním vibrátorům všech velikostí. Začněte od těch nejmenších a propracujte se k těm velikým, které vás kompletně zaplní.


  Zobrazit

  Anální vibrátory a dilda V této kategorii není žádné zboží.