Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Anální pomůcky

  Anální pomůcky

  Nepatříte mezi ty, kteří se štítí análního sexu? Líbí se vám ten požitek, který si velmi rádi dopřáváte? Mnozí lidé intimní hrátky v této oblasti zavrhují, neboť jim to přijde špinavé a neetické. Pokud se však dbá na správnou hygienu a partneři si navzájem věří, pak může být anální sex velmi příjemnou činností, která se rychle stane oblíbenou. V...

  Nepatříte mezi ty, kteří se štítí análního sexu? Líbí se vám ten požitek, který si velmi rádi dopřáváte? Mnozí lidé intimní hrátky v této oblasti zavrhují, neboť jim to přijde špinavé a neetické. Pokud se však dbá na správnou hygienu a partneři si navzájem věří, pak může být anální sex velmi příjemnou činností, která se rychle stane oblíbenou. V případě, že již máte se stimulací análního otvoru nějaké zkušenosti a rádi byste požitek povznesli na zcela novou úroveň, můžete si pořídit nějaké anální pomůcky.

  Potěšení pocházející odjinud

  Ženská i mužská sexualita již dávno nezahrnuje pouze pohlavní orgány. Mnohem častěji lidé zkouší intimní hrátky i v této oblasti. Odpověď na otázku, proč tomu tak je, není vůbec složitá. Lidé zkrátka rádi objevují nové oblasti, což je příklad i análního otvoru. Jestliže tedy máte zájem o pomůcky, které by vám mohli tohle objevování zpříjemnit, pak se podívejte na to, z čeho máte možnost vybírat:

   

  -          Kolíky (nejrůznější tvary a velikosti)

  -          Prostředky k intimní hygieně (klystýry a podobně)

  -          Vibrátory

   

  Pokud si však myslíte, že tato oblast je určená pouze pro ženy, pak se velmi mýlíte. V dnešní době je naprosto běžné, že se těmto hrátkám nebrání ani muži. I oni totiž mají důvod k tomu, aby jim to bylo příjemné. Jde o prostatu, jejíž stimulace může zapříčinit opravdu příjemné pocity, které lze srovnat se ženským G bodem. Není tedy od věci, když se k těmto hrátkám odváže jak partnerka, tak i partner.

                                     

  Anální sex rozhodně není tabu, a proto si pořiďte veškeré pomůcky, které vám chybí k tomu, abyste se mohli dokonale odvázat, a začněte si užívat zcela novým způsobem. Intimní hrátky jsou úžasnou záležitostí, a v tomto případě to u některých osob platí dvojnásob. Nebojte se toho, že jde o něco nového a nedostupného. Stačí se odvázat a i vy přijdete na pravou podstatu erotických hrátek v této oblasti.

  Zobrazit

  Anální pomůcky V této kategorii není žádné zboží.