Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Bondage a sado maso sm pomůcky

  Bondage a sado maso sm pomůcky

  Máte erotické fantazie, které se týkají maličko hrubšího a peprnějšího sexu? Pokud byste rádi přitvrdili a vyzkoušeli si, jak chutná kombinace rozkošného sexu a vzrušující bolesti, tak si neváhejte pořídit nějaké bondage a sado maso sm pomůcky. Díky nim poznáte naprosto jinou sexuální dimenzi a vyzkoušíte věci, o kterých jste dříve pouze snili a...

  Máte erotické fantazie, které se týkají maličko hrubšího a peprnějšího sexu? Pokud byste rádi přitvrdili a vyzkoušeli si, jak chutná kombinace rozkošného sexu a vzrušující bolesti, tak si neváhejte pořídit nějaké bondage a sado maso sm pomůcky. Díky nim poznáte naprosto jinou sexuální dimenzi a vyzkoušíte věci, o kterých jste dříve pouze snili anebo fantazírovali.

  Od pásek přes oči až po kovová pouta

  Do kategorie bondage a sado maso sm pomůcky se řadí veliká spousta nejrůznějších produktů. Mezi nejoblíbenější a nejznámější patří:

  -          Svazovací pásky

  -          Pumpy na bradavky

  -          Bičík s latexovými třásněmi

  -          Připínáky na bradavky

  -          Kovová pouta

  -          Latexový roubík

  -          Svorky na bradavky

  -          Důtka

  -          Šimrátko

  -          Maska na oči

  Co bondage hračka, to nový zážitek. Jak vidíte, je jich opravdu mnoho. Neváhejte si proto pořídit nějakého šikovného pomocníka, díky kterému si užijete nevšední sex, a to navíc za pár korun. Připoutejte svého partnera k posteli kovovými pouty, zakryjte mu oči erotickou maskou, svažte mu k sobě končetiny svazovací páskou a poté si s ním hrajte pomocí důtek, bičíku a šimrátek. To je pouze jeden scénář z mnoha, jak budou vypadat chvíle ve vaší ložnici, pokud dáte šanci těmto bezpečným a vzrušujícím hračkám.

  Odhoďte stud

  Spousta lidí si myslí, že pokud používáte tyto pomůcky, tak že vyznáváte tvrdé sado maso a neumíte si představit normální sex, na který je většina zvyklá. Tak to samozřejmě být nemusí, zajisté, že existuje skupina lidí, která to tak doopravdy má, ale pro většinu párů se jedná spíše o rozmetání stereotypu, vyzkoušení něčeho nového a uspokojení svých tajných přání a potřeb. Rozhodně se tedy neostýchejte koupit si nějaké šikovné bondage pomůcky, v žádném případě z toho nemusíte mít černé svědomí. Právě naopak, buďte na sebe pyšní, že jste do svého sexuálního života pustili něco nového, něco tvrdšího.

  Zobrazit

  Bondage a sado maso sm pomůcky V této kategorii není žádné zboží.