Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Lubrikační gely na vodní a silikonové bázi

  Lubrikační gely na vodní a silikonové bázi

  Platí prosté pravidlo, které říká, že v posteli to rozhodně nesmí dřít. Pokud si užíváte již několikáté číslo v kuse, zkoušíte anální sex anebo jste zkrátka vzrušenější, než vaše partnerka, tak na přirozené zvlhčování rozhodně nemůžete spoléhat. V mnoha případech se vám budou dokonale hodit lubrikační gely na vodní a silikónové bázi, které se po...

  Platí prosté pravidlo, které říká, že v posteli to rozhodně nesmí dřít. Pokud si užíváte již několikáté číslo v kuse, zkoušíte anální sex anebo jste zkrátka vzrušenější, než vaše partnerka, tak na přirozené zvlhčování rozhodně nemůžete spoléhat. V mnoha případech se vám budou dokonale hodit lubrikační gely na vodní a silikónové bázi, které se postarají o plnohodnotné zvlhčení v dostatečné míře. Žádné dření, žádná bolest, žádné nepříjemné pocity. Vzájemné doteky budou příjemnější a mnohem více citlivé.

  Jaký lubrikant vybrat?

  V naší nabídce se můžete setkat s dvěma základními druhy lubrikačních gelů, a to na vodní, anebo na silikonové bázi. Jak se liší a pro jaký se raději rozhodnout?

  -          Vodní báze – Nezanechává vůbec žádné skvrny, snadno se smývá, nemastí. Jeho největší výhoda je to, že je použitelný spolu s kondomy, kterým nenarušuje jejich antikoncepční účinek.

  -          Silikónová báze – Tyto lubrikanty slouží k extra silnému a hlavně dlouhotrvajícímu zvlhčení. Není doporučeno používat spolu s kondomy. Pokud byste rádi vyzkoušeli anální hrátky, lubrikant na silikónové bázi bude skvělým rozhodnutím.

  Mnoho různých typů

  Lubrikanty si nemusíte představovat jako čiré tekuté látky, které jsou bez jakékoliv vůně. V dnešní době není tato charakteristika vůbec trefná a správná. Lubrikanty, jak na silikónové, tak vodní bázi, si můžete pořídit s různými příchutěmi, které vám ještě více zpříjemní požitek při milování. Můžete si pořídit parfemované verze, s chladícím účinkem, s hřejivým efektem anebo třeba variantu pro citlivou pokožku. Výrobci přizpůsobují lubrikanty požadavkům lidí, proto věřte, že si v naší bohaté nabídce najdete přesně takový lubrikant, který vám bude plně vyhovovat a díky kterému zažijete bezmezné a úžasné milování bez jediného problému. 

  Lubrikační gely na vodní a silikonové bázi

  Některé páry si neumějí představit sex bez kvalitního lubrikačního gelu. Důvod je velmi jednoduchý. S kvalitním lubrikačním gelem si totiž můžete užívat nespoutaného sexu velmi dlouho, a to bez nějakého neustálého zvlhčování, to stejné platí i v případě, že si užíváte erotických radovánek se svými erotickými pomůckami. Abyste si však mohli sex skutečně užít, měli byste se vyznat v jednotlivých kategoriích, které lubrikační gely nabízejí.

  Je libo gel, anebo olej?

  Základní rozdělení gelu je následující:

   

  -          Gely na vodní bázi

  -          Oleje na silikonové bázi

   

  Právě zde nastává největší problém, neboť lidé často nevědí, co je lepší a co kdy použít. Zde nelze jednoduše říct, co je lepší a co horší. Ať už gel na vodní bázi či na bázi silikonové, vždy u něj najdete nějaké výhody a nevýhody. Co se však základů týče, lubrikační gel na vodní nabízí výhody:

   

  -          Vhodný pro použití s erotickými pomůckami

  -          Lze jej snadno smýt

  -          Je levnější

   

  Naopak oleje na silikonové bázi mají výhody zcela jiné, avšak ne vždy potřebné:

   

  -          Vydrží déle kluzké

  -          Vhodné především pro anální sex

  -          Lze používat i při hrátkách ve vodě

   

  Jak vidíte, lubrikační gely na vodní a silikonové bázi nabízejí vždy něco jiného a proto je jejich pořízení nutno zvážit. Pokud si však pořídíte zástupce obou lubrikačních gelů, nebudete litovat. Měli byste však vědět, že například lubrikační gely na vodní bázi nevydrží tak dlouho a je nutné je po nějaké době znovu navlhčit, naopak gely na silikonové bázi se zase složitěji smývají a také nejsou vhodné pro používání se sexuálními pomůckami. Vždy však dbejte na to, aby byl lubrikační gel kvalitní. V případě nekvalitních výrobků vás totiž dokáže zklamat jak ten vodní, tak ten silikonový. Pokud se však rozhodnete pro výrobky od kvalitnější značky, můžete se těšit na nespoutané erotické hrátky, které budou o mnoho příjemnější, a to jak pro partnera, tak pro partnerku.

  Zobrazit

  Lubrikační gely na vodní a silikonové bázi V této kategorii není žádné zboží.