Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Nafukovací panny

  Nafukovací panny

  Nemáte zrovna sexuální partnerku, do erotických privátů se vám nechce, avšak bez uspokojování to nedokážete vydržet? Skvělým kompromisem mohou být právě nafukovací panny, které vám dokážou nasimulovat pocit, že provozujete sexuální hrátky s nějakou krásnou dívkou. V dnešní době jsou nafukovací panny již poměrně propracované, můžete si dokonce vy...

  Nemáte zrovna sexuální partnerku, do erotických privátů se vám nechce, avšak bez uspokojování to nedokážete vydržet? Skvělým kompromisem mohou být právě nafukovací panny, které vám dokážou nasimulovat pocit, že provozujete sexuální hrátky s nějakou krásnou dívkou. V dnešní době jsou nafukovací panny již poměrně propracované, můžete si dokonce vybrat, jestli preferujete bělošky, anebo třeba černošky. Mají namalované obličeje a rozhodně nevypadají jako nepřitažlivě. Právě to je důvod, proč si to užijete o mnoho více, než tomu bylo dříve. Vsaďte tedy na nějakou nafukovací pannu, která připomíná ženy, které jsou vaším typem. Uvidíte, že autoerotika poté bude o mnoho zábavnější a snadnější.

  Tři otvory lásky

  Pokud nevsadíte na nějaké cestovní mini verze, tak od nafukovacích panen můžete očekávat tři milostné otvory.

  -          Vagína – Simuluje klasický pohlavní styk se ženou.

  -          Anální otvor – Konečně můžete vyzkoušet alespoň něco podobného análnímu sexu.

  -          Orální otvor – Můžete se nechat uspokojovat ústy.

  Vše zcela bezpečné

  Používání nafukovacích panen je samozřejmě bezpečné. Jsou vyrobené z kvalitního PVC, tudíž se nemusíte obávat toho, že by vám při hrátkách s těmito imaginárními kráskami cokoliv hrozilo. Na nebezpečí tedy nemyslete, raději si užívejte zajímavé pocity při autoerotice, které jste dosud nezažili. Nafukovací panny budou rozhodně zajímavým zpestřením.

  Vtipný dárek

  Nafukovací panny se také staly v poslední době obětmi šprýmařů. Pokud nevíte, co koupit svému příteli, dobrému kamarádovi anebo dokonce rodinnému příslušníkovi jako dárek na rozlučku se svobodou anebo klasicky k narozeninám, tak máte skutečně dobrou inspiraci. Nafukovací panna pobaví všechny účastníky a navodí uvolněnou atmosféru. Je to dárek, kterým rozhodně zaujmete, a to nejenom samotného oslavence.

  Zobrazit

  Nafukovací panny V této kategorii není žádné zboží.