Pouta a důtky

Pouta a důtky

Láká vás vidina trošku drsnějšího sexu? Rádi byste si svého partnera připoutali a lehce ho pokárali? Jestliže vás tyto představy vzrušují, tak byste si měli rozhodně pořídit nějaké erotické pomůcky a hračky, díky kterým je můžete realizovat. Pořiďte si kvalitní pouta a důtky, se kterými si rozhodně užijete spoustu legrace a vzrušujících momentů....

Láká vás vidina trošku drsnějšího sexu? Rádi byste si svého partnera připoutali a lehce ho pokárali? Jestliže vás tyto představy vzrušují, tak byste si měli rozhodně pořídit nějaké erotické pomůcky a hračky, díky kterým je můžete realizovat. Pořiďte si kvalitní pouta a důtky, se kterými si rozhodně užijete spoustu legrace a vzrušujících momentů. Nebraňte se novým věcem a sexuálním choutkám, právě naopak, snažte se je co nejlépe uspokojit. Produkty z naší nabídky vám s tím zajisté pomohou.

Připoutejte se, prosím

Pouta patří mezi velmi oblíbené erotické pomůcky. Jsou nenápadná, ne tak drsná, a i přitom se s nimi dá užít kopa vzrušujících chvil. Pořiďte si tedy i vy nějakou variantu, která vám bude svými vlastnostmi nejvíce vyhovovat. Nejoblíbenější jsou klasická kovová pouta s odnímatelným plyšem. Pokud budete chtít svého partnera trošku potrápit, můžete plyš sundat a užívat si, jak ho studí a lehce řežou kovové obruče. Tato hračka je nevinná, a přitom tolik vzrušující. Vyberte si tedy jeden z mnoha potisků plyše, který nabízíme v mnoha barvách.

Potrestání pomocí důtky

Zlobil váš partner? Provokoval vás anebo nechtěl splnit vaše přání? Potrestejte ho! K tomu vám pomohou kvalitní důtky, díky nimž se proměníte v toho dominantnějšího z vašeho mileneckého páru. Nebojte se přitvrdit, tyto hračky vám to umožní. Partnera můžete škádlit po celém těle, dokonce i v intimnějších partiích. Uvidíte, že bude sténat bolestí i blahem zároveň, stejně jako vy.

 

Proč vyzkoušet tyto ostřejší erotické hračky?

-          Užijete si sex na nové úrovni, který nebude mít se stereotypem nic společného

-          Nakouknete pod pokličku sado maso praktik

-          Uspokojíte své tajné představy, které spočívají ve spoutání se

-          Rozšíříte svou sbírku o nové erotické hračky

-          Poznáte, jaké to je, když je jeden dominantnější a druhý submisivní

Zobrazit

Pouta a důtky V této kategorii není žádné zboží.