Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Kondomy

  Kondomy

  Kondomy se v dnešní době řadí mezi nejpoužívanější způsoby antikoncepce. Díky tomu je trh zaplaven nejrůznějšími typy, variantami a druhy. Už dávno se nesetkáme pouze s klasickými průhlednými variantami, můžete si pořídit i speciální barevné, svítivé, s různými výstupky, s ovocným aroma anebo stimulační. Nabídka je obrovská a je zkrátka z čeho v...

  Kondomy se v dnešní době řadí mezi nejpoužívanější způsoby antikoncepce. Díky tomu je trh zaplaven nejrůznějšími typy, variantami a druhy. Už dávno se nesetkáme pouze s klasickými průhlednými variantami, můžete si pořídit i speciální barevné, svítivé, s různými výstupky, s ovocným aroma anebo stimulační. Nabídka je obrovská a je zkrátka z čeho vybírat.

  Proč dát přednost kondomům?

  -          Levná, dostupná antikoncepční metoda, která je prodejná i bez lékařského předpisu

  -          Jediná antikoncepční metoda, která zároveň i chrání před pohlavními nemocemi

  -          Snadná manipulace a používání

  -          Nehormonální antikoncepce

  -          Při použití stimulačních kondomů intenzivnější erotický zážitek

  Jak s kondomem (ne)manipulovat?

  Manipulace s kondomem je prakticky jednoduchá, je avšak třeba dbát na to, aby při jeho nasazování nedošlo k porušení, čímž by byl antikoncepční účinek ztracen. Je třeba ho opatrně vybalit, uchopit jej za špičku, kterou je třeba neustále při nasazování držet, a pomalu začít rolovat na zvětšený penis. Nepokoušejte se kondom nasazovat na ochablý penis, to by bylo neúspěšné. Jakmile kondom nasadíte na celou délku penisu, špičku můžete opatrně pustit. Spousta lidí na držení špičky zapomíná, tudíž poté v kondomu zůstává vzduch a je mnohem větší riziko toho, že kondom při pohlavním styku praskne. Na tento detail tedy rozhodně nezapomínejte. Po pohlavním styku co nejdříve kondom sundejte, nedoporučuje se zůstávat v partnerce ještě nějakou dobu po ejakulaci. Penis totiž ztrácí erekci a ejakulát by se mohl snadněji dostat do pochvy, což je opět nežádoucí.

   

  Naučte se tedy zodpovědně zacházet s kondomem, který vám poslouží jako spolehlivá, kvalitní a hlavně dostupná antikoncepce za pár korun. Milování si zpestříte tím, že se rozhodnete pro nějaký originální kousek, který je netradiční a který vám přinese opět nový druh potěšení.

  Zobrazit

  Kondomy V této kategorii není žádné zboží.