Pánské erotické spodní prádlo

Pánské erotické spodní prádlo

I muži chtějí být sexy a líbit se své partnerce anebo partnerovi. Výrobci erotického prádla to moc dobře vědí, a proto přicházejí na trh s moderními a zajímavými variacemi. Pánské erotické spodní prádlo je nyní dostupné všem mužům, kteří se chtějí líbit a kteří chtějí na svůj protějšek zapůsobit. Čeká vás výročí? Chcete probudit v partnerovi cho...

I muži chtějí být sexy a líbit se své partnerce anebo partnerovi. Výrobci erotického prádla to moc dobře vědí, a proto přicházejí na trh s moderními a zajímavými variacemi. Pánské erotické spodní prádlo je nyní dostupné všem mužům, kteří se chtějí líbit a kteří chtějí na svůj protějšek zapůsobit. Čeká vás výročí? Chcete probudit v partnerovi choutky? Anebo chcete pouze zkrátka šokovat? Ať už jsou vaše záměry jakékoliv, tak pánské erotické spodní prádlo bude zaručeně dobrou volbou.

Obyčejné trenky jsou nuda

Zapomeňte na obyčejné jednotvárné slipy v bílé barvě, které jste zvyklí běžně nosit. To už dávno nefrčí, jestliže chcete být originální a potěšit svou partnerku vsaďte na něco modernějšího a erotičtějšího. V naší nabídce můžete narazit na toto pánské spodní prádlo:

-          Boxerky – průsvitné, se zipy po bocích, s barevným potiskem…

-          Tanga – síťovaná, s elastickými proužky, mokrý vzhled, se zipem…

-          Slipy – s otvorem na penis, s proužky…

-          Trenky

Push-up efekt je novinkou

Výše zmiňované druhy spodního prádla můžete zakoupit i v push-up verzi. Jedná se o novinku, která má mezi muži opravdu úspěch. Kdo by nechtěl, aby byla jeho největší přednost zajímavě zvýrazněná? Trenky, slipy anebo třeba tanga s push-up efektem obtáhnout váš penis a pozdvihnou ho tak, aby vypadal o mnoho líp, pevněji a víc mohutně. Zapůsobte tedy na svou partnerku anebo partnera tímto zajímavým způsobem, uvidíte, že to bude pekelně vzrušující a vyzývavé.

Skvělý dárek

Pánské erotické spodní prádlo bude také skvělým dárkem pro vašeho partnera, pro bratra anebo třeba pro kolegu v práci. Nemusíte to totiž brát tak vážně, jedná se o skvělou srandičku, která pobaví. Pořiďte tedy oslavenci vtipné trenky anebo třeba průhledná tanga, uvidíte, že bude opravdu překvapený, protože takový dárek rozhodně nečekal.

Zobrazit

Pánské erotické spodní prádlo V této kategorii není žádné zboží.