Připínací penisy a strapony

Připínací penisy a strapony

Připínací penisy a strapony v současnosti představují možnost nejenom pro lesbické páry, ale také pro obyčejné heterosexuální páry, které si chtějí zpestřit milování a užít si novou postelovou zábavu. Tyto pomůcky najdou své uplatnění v jakémkoliv mileneckém páru, protože jejich možnosti používání jsou poměrně veliké. Neváhejte si tedy pořídit n...

Připínací penisy a strapony v současnosti představují možnost nejenom pro lesbické páry, ale také pro obyčejné heterosexuální páry, které si chtějí zpestřit milování a užít si novou postelovou zábavu. Tyto pomůcky najdou své uplatnění v jakémkoliv mileneckém páru, protože jejich možnosti používání jsou poměrně veliké. Neváhejte si tedy pořídit nějaký umělý penis, který se bude dát připnout a pomocí kterého se budete moci navzájem dráždit.

 

Připínací penisy a strapony si páry většinou pořizují v těchto situacích:

-          Muž touží po uspokojení análního otvoru, připínací penis si nasazuje žena

-          Muž anebo žena není spokojena s velikostí anebo šířkou penisu, proto přichází na scénu připínací penis, který si nasadí muž a kterým uspokojuje svou partnerku

-          Lesbický pár by si rád užil vaginální dráždění pomocí penisu, připínací penis si tedy nasazuje jedna z dívek

Užijte si vzrušující vibrace

Velikou výhodou mnoha připínacích penisů je i to, že mají velmi často schopnost vibrovat. Ženy si tedy mohou užívat ještě mnohem intenzivnější a zajímavější sexuální zážitek, který ještě nikdy nezažili. Už se nemusíte sama uspokojovat pomoci vibrátoru, který musíte neustále držet a manipulovat s ním. Tentokrát vám pomůže váš přítel, který si penis nasadí a bude vás s ním dráždit jako normálně. Vy si avšak užijete nespoutanou slast těch nejúžasnějších pocitů. Nebojte se tedy pořídit si tuto erotickou pomůcku do své ložnice i vy.

Vyberte ten nejlepší

Stejně jako při výběru vibrátorů, i zde máte možnost vybírat si z mnoha nejrůznějších provedení. Ty se od sebe liší barvou, velikostí, tvarem vroubkováním a tak dále. Nemusíte se tedy držet pouze jednoho modelu, můžete si jich pořídit rovnou více a zkoušet, který je vám nejpříjemnější. Věřte, že si hrátky s těmito nasazovacími pomocníky opravdu užijete.

Zobrazit

Připínací penisy a strapony V této kategorii není žádné zboží.