Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Vibrační vajíčka

  Vibrační vajíčka

  Nejenom muži, ale samozřejmě i ženy masturbují. Rády si dělají dobře, dotýkají se svého těla, poznávají ho a zažívají krásné pocity. Jestliže byste si ráda tyto chvilky trošku vylepšila, tak si neváhejte pořídit nějakou zajímavou masturbační pomůcku. Trh je zaměřen nejenom na muže, ale samozřejmě i na ženy, proto si budete moci vybírat z široké ...

  Nejenom muži, ale samozřejmě i ženy masturbují. Rády si dělají dobře, dotýkají se svého těla, poznávají ho a zažívají krásné pocity. Jestliže byste si ráda tyto chvilky trošku vylepšila, tak si neváhejte pořídit nějakou zajímavou masturbační pomůcku. Trh je zaměřen nejenom na muže, ale samozřejmě i na ženy, proto si budete moci vybírat z široké škály sexuálních pomůcek. Pokud byste ale ráda něco decentního, diskrétního, snadného na používání a hlavně bouřlivého, tak vsaďte na vibrační vajíčka.

  Rozkoš nejenom při masturbaci

  Vibrační vajíčka se používají velice jednoduchým způsobem. Stačí, abyste si vajíčko zasunula do vaginy a spustila šikovný výkonný motorek. Najednou pocítíte obrovskou slast a vzrušující pocity, protože vibrace jsou opravdu silné a dokážou zachvátit celé vaše tělo. Ptáte se, v čem tkví tedy rozdíl mezi tímto vajíčkem a vibrátorem? Je to prosté, vajíčko má kulovitý tvar a nemá připomínat mužský penis. Vibrace jsou mnohdy silnější, protože motorek je opravdu výkonný. Pokud jste si tedy oblíbila vibrace, tak je vibrační vajíčko tou nejlepší erotickou pomůckou pro vás. Rozhodně oceníte i to, že ho nemusíte používat pouze při masturbaci. Můžete to zapojit i do hrátek s přítelem. Není problém si vajíčko zavést i při samotném sexu, jeho rozměry nejsou veliké, tudíž to partnerovi rozhodně nebude překážet. Užijete si jak vy, tak i váš partner, proč toho tedy nevyužít? Nebojte se nových věcí, tato erotická hračka vás dostane, pokud jí dáte šanci.

  Proč si pořídit vibrační vajíčka?

  -          Příjemné a vzrušující vibrace veliké intenzity

  -          Kompaktní rozměry, diskrétní hračka

  -          Typicky ženská hračka – krásná, elegantní a něžná

  -          Vhodná jak při masturbaci, tak i při pohlavním styku

  -          Tichý chod, který vás neprozradí

  -          Snadné ovládání a regulace vibrací

  Zobrazit

  Vibrační vajíčka V této kategorii není žádné zboží.