Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Vibe Therapy

  Vibe Therapy

  Vibe Therapy je nizozemská značka vibračních pomůcek pro ženy. Na trhu působí již opravdu dlouho a mezitím si stačila získat velikou spoustu fanoušků, kteří se zásobují těmito kvalitními a cenově dostupný hračkami. Jestliže si tedy i vy chcete pořídit nějakou zajímavou erotickou pomůcku, tak se můžete rozhodně spolehnout na tuto nizozemskou osvě...

  Vibe Therapy je nizozemská značka vibračních pomůcek pro ženy. Na trhu působí již opravdu dlouho a mezitím si stačila získat velikou spoustu fanoušků, kteří se zásobují těmito kvalitními a cenově dostupný hračkami. Jestliže si tedy i vy chcete pořídit nějakou zajímavou erotickou pomůcku, tak se můžete rozhodně spolehnout na tuto nizozemskou osvědčenou značku. Od jejich produktů můžete očekávat skutečně kvalitní provedení, pěkný design, příjemný materiál a hlavně také dostupnou cenu.

  Máme rádi vibrace

  Díky vibracím si můžete užít opravdu naprosto bezkonkurenční intimní chvíle. Nic vás totiž nedokáže vzrušit tak moc, jako vibrace uvnitř vaší svatyně. Vibe Therapy to moc dobře ví, a proto všechny produkty této značky dokážou efektivně vibrovat a zpříjemňovat vám tak sexuální okamžiky. Co všechno můžete najít v nabídce tohoto spolehlivého výrobce?

  -          Vibrátory

  -          Venušiny kuličky

  -          Vibrační vajíčka

  Vibrátory jsou opravdu rozmanité, mají nejrůznější tvary, jsou uzpůsobené k různému dráždění a nabízí se v mnoha barevných kombinacích. Většinou můžete očekávat spolehlivý silikon, který je navíc velmi příjemný na dotek. Můžete si vybrat variantu, která je ve tvaru delfína, která umožňuje současnou stimulaci bodu G i klitorisu, anebo voděodolnou hračku, se kterou si budete moci užívat i ve sprše, je to jen na vás. Pod značkou Vibe Therapy si můžete představit leccos, ale rozhodně ne zklamání anebo nudu.

  Typické ženské hračky

  Vibrátory, Venušiny kuličky i samotná vajíčka jsou typicky ženskými erotickými hračkami. To ale neznamená, že je musíte využívat pouze sama při autoerotice. Můžete je zapojit do klasických hrátek s partnerem, který bude z vašich nových pomocníků rozhodně nadšený. Může vás pomocí nich dráždit a vy si můžete užívat zcela nové pocity, které vás dostanou. Tyto hračky si tedy užijete nejenom sama, ale i ve dvou.

  Zobrazit

  Vibe Therapy V této kategorii není žádné zboží.