Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Vakuové pumpy

  Vakuové pumpy

  Trápí vás potíže se slabou erekcí? Nejsou vám doteky vašeho partnera tolik příjemné, jak byste si představovala? Muže i ženy pronásledují určitě sexuální problémy, to je samozřejmé. Mnohé z nich mají ovšem řešení. Slabá erekce, malá citlivost anebo například měkký penis – tyto potíže dokážou během krátké chvíle vyřešit právě vakuové pumpy. Jedná...

  Trápí vás potíže se slabou erekcí? Nejsou vám doteky vašeho partnera tolik příjemné, jak byste si představovala? Muže i ženy pronásledují určitě sexuální problémy, to je samozřejmé. Mnohé z nich mají ovšem řešení. Slabá erekce, malá citlivost anebo například měkký penis – tyto potíže dokážou během krátké chvíle vyřešit právě vakuové pumpy. Jedná se o erotické pomůcky, díky kterým budou všechny tyto problémy okamžitě pryč. Je to dáno pod tlakem, který vzniká a díky kterému se vše rychle vyřeší.

  Pro muže i pro ženy

  Vakuová pumpa existuje v mužském i ženském provedení. V čem se liší a k čemu slouží?

  -          Vakuová pumpa pro muže – Zvětší rozměry penisu, zpevní jej a několikanásobně zlepší erekci. Do pumpy ve tvaru dutého válce muž zasune svůj penis a pomocí podtlaku zvětší jeho rozměry a vyvolá tím erekci. Při častém používání může dojít k výrazným změnám, přirozená erekce bude přicházet samovolněji

  -          Vakuová pumpa pro ženy – Pomocí pumpy mohou ženy dosáhnout vyšší citlivosti vagíny.  Pumpy se prodávají ale i na klitoris anebo třeba na bradavky. Díky podtlaku se celá tato oblast, na kterou je pumpa mířená, prokrví, a z toho vyplývá, že je mnohem více citlivá na určité doteky.

  Připravte své tělo

  Nebojte se vyzkoušet tuto pomůcku, která pracuje na podtlaku. Uvidíte, že změny, které tímto vlivem nastanou, budou skutečně zajímavé. Nemusíte se bát ani o své bezpečí, používání těchto pomůcek je totiž naprosto bezpečné, a pokud postupujete podle návodu, tak vám skutečně nic nehrozí. Zbavte se tedy svých nepříjemných milostných problémů a užívejte si ještě citlivější sex, než kdykoliv dřív. Díky těmto malým a dobře skladným pumpičkám naroste váš penis do obrovských rozměrů, naopak vagína vaší partnerky bude mnohem citlivější. Co více si přát? Připravte své tělo na sex, a to tímto bezpečným a zaručeně spolehlivým způsobem.

  Zobrazit

  Vakuové pumpy V této kategorii není žádné zboží.