Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Venušiny kuličky

  Venušiny kuličky

  Venušiny kuličky by v dnešní moderní době neměly chybět v šuplíku žádné sexuálně aktivní ženy. Tyto dvě malé kuličky, které jsou k sobě připevněny pomocí provázku a které mezi sebou přenášejí vibrace, se zasunují do pochvy, kde majitelkám způsobují velice příjemné pocity. To je avšak pouze jeden z mála důvodů, proč byste se měly s touto eroticko...

  Venušiny kuličky by v dnešní moderní době neměly chybět v šuplíku žádné sexuálně aktivní ženy. Tyto dvě malé kuličky, které jsou k sobě připevněny pomocí provázku a které mezi sebou přenášejí vibrace, se zasunují do pochvy, kde majitelkám způsobují velice příjemné pocity. To je avšak pouze jeden z mála důvodů, proč byste se měly s touto erotickou pomůckou spřátelit.

  Proč si pořídit Venušiny kuličky?

  -          Erotická pomůcka, se kterou si můžete hrát sami, anebo s partnerem

  -          Naučí vás více vnímat pohyby uvnitř pochvy a tím pádem si budete užívat intenzivnější orgasmy

  -          Posílíte pánevní dno, které může být povolené v důsledku porodu

  -          Aktivně předcházíte inkontinenci

  Na běžné nošení

  Spousta žen si myslí, že Venušiny kuličky jsou vhodné pouze na domácí použití, a to zejména při intimních chvilkách či při autoerotice. Určitě byste se tedy divily, kdybyste zjistily, kolik žen si tyto pomocníky nosí všude s sebou, a to ne ve své kabelce, ale přímo v pochvě! Velikou výhodou těchto kuliček je, že si je můžete správně zavést a následně s nimi například chodit po domácnosti, jít s nimi do práce anebo si užívat dlouhé procházky. Každá tato aktivita bude provázena příjemnými pocity. Mimo jiné uděláte něco pro své zdraví, protože čím déle je v sobě budete mít, tím více budete nucená používat aktivně svaly poševního hrdla, které tedy posílí a budou pevnější. To ocení váš partner i vy, protože dosažení orgasmu bude o mnoho snazší.

  Pozor na hygienu

  O Venušiny kuličky byste měla samozřejmě dobře pečovat, aby vám vydržely co nejdéle a abyste si nezadělala na nějakou nepříjemnou infekci. Pravidelné čištění a hygiena by se tedy měly stát samozřejmostí. Péče o kuličky se samozřejmě také liší v závislosti na tom, z jakého materiálu jsou vyrobené. Zpravidla platí, že čím dražší, tím kvalitnější, příjemnější a také bezpečnější.

  Zobrazit

  Venušiny kuličky V této kategorii není žádné zboží.