Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Tenga masturbátory a umělé vagíny

  Tenga masturbátory a umělé vagíny

  Každý muž si jednou za čas užije intimní chvíle o samotě pouze se svou fantazií, vlastní rukou a možná nějakým erotickým časopisem či videem. Dělají to všichni, tudíž se nemusíte stydět, pokud si budete chtít tyto chvilky ještě více zpříjemnit a zažívat nové věci. Na mužskou autoerotiku myslel i japonský výrobce Tenga, který vyrábí skutečně kval...

  Každý muž si jednou za čas užije intimní chvíle o samotě pouze se svou fantazií, vlastní rukou a možná nějakým erotickým časopisem či videem. Dělají to všichni, tudíž se nemusíte stydět, pokud si budete chtít tyto chvilky ještě více zpříjemnit a zažívat nové věci. Na mužskou autoerotiku myslel i japonský výrobce Tenga, který vyrábí skutečně kvalitní a hlavně promyšlené pomůcky vhodné především po muže, a to při masturbaci. Neváhejte si tedy polistovat nabídku tohoto prodejce a pořiďte si nějaké Tenga masturbátory a umělé vagíny, se kterými budou vaše chvíle o samotě ještě příjemnější a procítěnější.

  Mnoho zajímavých produktů

  Tenga vyrobil již spoustu různých masturbátorů a dalších zajímavých produktů. Jejich nevýhodou je snad jenom to, že jsou přímo výrobcem určené pouze na jedno použití. Asi nejslavnější sexuální hračkou jsou takzvaná Tenga vajíčka, která se stala pro většinu mužů velice oblíbenými nástroji k dosažení silného orgasmu. Jaké další produkty můžete očekávat?

  -          Masturbátory simulující orální sex

  -          Hračky z gelového materiálu

  -          Kapesní masturbátor na cesty

  -          Nenápadné hračky v tubusu

  -          A mnoho dalšího…

  Profesionál na mužskou masturbaci

  Pokud si chcete zpříjemnit masturbaci, tak se neváhejte obrátit na výrobce Tenga. Ten rozumí vašim potřebám, proto pro vás neváhal vyrobit spoustu úžasných sexuálních hraček, díky kterým se vám masturbace zalíbí pomalu více, než samotný sex. To zní zajisté lákavě, proto si neváhejte prolistovat naši nabídku a vybrat si v ní takový produkt, který vás zaujme. Nemyslete si ale, že tyto hračky nevyužijete spolu se svou partnerkou. Můžete jí tento nástroj svěřit a vyčkat, co s ním provede. Uvidíte, že tato dokonalá pomůcka se v ruce vaší partnerky promění v ještě dokonalejší. Nebojte se tedy Tenga masturbátory a umělé vagíny používat i při běžných sexuálních hrátkách.

  Zobrazit

  Tenga masturbátory a umělé vagíny V této kategorii není žádné zboží.