Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Erotický nábytek a stroje

  Erotický nábytek a stroje

  Nejste v oblasti sexu žádnými nováčky a chtěli byste si své dovádění nějakým způsobem okořenit? Lákají vás nejrůznější stroje a speciální nábytek, který může sexuální hrátky ozvláštnit? Erotický nábytek a stroje nejsou rozhodně vhodné pro ty, kteří se sexem a celkově sexuálními hrátkami začínají. Naopak ti, kteří již mají něco za sebou a hledají...

  Nejste v oblasti sexu žádnými nováčky a chtěli byste si své dovádění nějakým způsobem okořenit? Lákají vás nejrůznější stroje a speciální nábytek, který může sexuální hrátky ozvláštnit? Erotický nábytek a stroje nejsou rozhodně vhodné pro ty, kteří se sexem a celkově sexuálními hrátkami začínají. Naopak ti, kteří již mají něco za sebou a hledají nějaké nové vzrušení, novou výzvu, si v této kategorii rozhodně přijdou na své.

  Co lze v této kategorii najít?

  -          Sexuální stroje v podobě sedátka

  -          Závěsné houpačky

  -          Lakovaná prostěradla

   

  Tyto pomůcky dokážou uspokojit choutky i těch nejnáročnějších žen a mužů. Do ložnice a celkově sexuálního života dokážou tyto pomůcky vnést potřebný nádech a také intimitu. V této oblasti najdou zalíbení také ti, kteří vyznávají poněkud drsnější erotické hrátky. Zde totiž záleží opravdu hodně na tom, jak si vyhrajete se svou fantazií. Lidé, kteří neradi přemýšlejí a nezkoušejí nic nového, v této kategorii erotických pomůcek nenajdou nic zajímavého, ale ti, kteří hledají něco extra, si zde s jistotou vyberou.

  Netradiční pomůcky, které mohou překvapit

  Sexuální stroje, které připomínají tvar sedátka a navozují ženě pocit, jako by se milovala v poloze „na koníčka“, dokážou v některých případech dokonale nahradit partnera. Žena si s pomocí tohoto stroje může dopřát přesně to, co požaduje, a to bez asistence nějakého jiného člověka. Ty nejdražší erotické stroje dokážou navodit pocity, které byste s mužem nikdy nemohla zažít. Často zde najdete nejenom funkce vibrace, ale také přírazů, což je dokonalá náhrada za muže, o které se vám ani nesnilo. Naopak závěsné houpačky jsou pomůcky, která by nemohla fungovat bez přítomnosti obou partnerů. Pokud máte rádi pocit volnosti, pak věřte, že houpačka je pro vás to pravé. V každém případě se stačí správně nastavit a nespoutané erotické hrátky mohou začít! 

  Zobrazit

  Erotický nábytek a stroje V této kategorii není žádné zboží.