Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  We vibe

  We vibe

  Chtěli byste si začít užívat partnerský sex naplno? Nebáníte se používání nějakých erotických pomůcek? Jestliže byste si chtěli pořídit nějakou hračku do manželského nočního stolku, tak rozhodně neváhejte vsadit na We vibe, který se dnes prodává již v neuvěřitelných čtyřech řadách. I ta nejzákladnější je ale luxusní a rozhodně vám přinese požite...

  Chtěli byste si začít užívat partnerský sex naplno? Nebáníte se používání nějakých erotických pomůcek? Jestliže byste si chtěli pořídit nějakou hračku do manželského nočního stolku, tak rozhodně neváhejte vsadit na We vibe, který se dnes prodává již v neuvěřitelných čtyřech řadách. I ta nejzákladnější je ale luxusní a rozhodně vám přinese požitek, který jste si představovali.

  Jak to funguje?

  Ptáte se, co je na We vibe tak unikátní, že si ho pořizuje stále čím dál více párů? Je to dáno konstrukcí této hračky, která dokáže uspokojit oba dva partnery. Dráždí totiž oba dva, a to několika způsoby:

  -          Hračka naráží přímo na bod G a tím stimuluje vaginu partnerky naprosto novým a neuvěřitelným způsobem

  -          Další část této pomůcky aktivně dráždí partnerčin klitoris, který zažívá extázi

  -          Muž ocení, že partnerka je díky zavedení této pomůcky o poznání užší, tudíž i muž si užije o mnoho lepší pocity, než kdykoliv dřív

  Tato hračka tedy dokáže uspokojit plnohodnotným způsobem oba dva partnery. Neváhejte na ni tedy vsadit i vy a zažeňte partnerský stereotyp, který s touto hračkou rozhodně nebude mít sebemenší šanci. Osvěžit si klasický sex nějakými novými vychytávkami rozhodně není na škodu.

  Orgasmy jeden za druhým

  Ženy mají tuto hračku neobvykle rády, není se čemu divit. Díky ní totiž mohou prožívat opakující se orgasmy. Hračka dráždí bod G, ale i klitoris, existuje snad lepší kombinace? Samotný klitorální orgasmus je báječný, natož pořádný vaginální. Co takto prožít oba zaráz? Věřte, že budete naprosto nadšené a že si tuto hračku zamilujete a nepustíte ji už z ruky.  Do toho ještě přirážející penis partnera, pro kterého to bude díky menšímu prostoru také o mnoho příjemnější, a vše bude naprosto dokonalé. Dovolte, aby se vás tato pomůcka zmocnila, uvidíte, že váš sexuální život vám za to bude vděčný.

  Zobrazit

  We vibe V této kategorii není žádné zboží.