Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Tenga flip Hole

  Tenga flip Hole

  Japonský výrobce Tenga přišel na trh opět s naprosto revoluční novinkou ve světě sexuálních pomůcek a erotických hraček. Tenga Flip Hole je jeden z nejpovedenějších simulací ženské vagíny. Pokud si tedy chcete zpříjemnit své masturbační hrátky a nechcete se neustále spoléhat na svou ruku, tak je toto skvělým řešením. Můžete se těšit na velmi cit...

  Japonský výrobce Tenga přišel na trh opět s naprosto revoluční novinkou ve světě sexuálních pomůcek a erotických hraček. Tenga Flip Hole je jeden z nejpovedenějších simulací ženské vagíny. Pokud si tedy chcete zpříjemnit své masturbační hrátky a nechcete se neustále spoléhat na svou ruku, tak je toto skvělým řešením. Můžete se těšit na velmi citlivé dráždění, které bude opravdu unikátní a díky kterému se budete cítit snad ještě lépe, než při samotnému sexu s dívkou.

  Více variant, více možností

  Tenga Flip Hole prodáváme ve více různých variantách. Nejpopulárnější je totiž Tenga Flip Hole Black anebo White. Jaký je mezi nimi rozdíl, pro kterou variantu se rozhodnout? Výhodou Flip Hole Black je to, že je o mnoho těsnější, než bílá varianta. Je dokonce ještě těsnější, než opravdová ženská vagína, tudíž je stimulace ještě intenzivnější. Pokud máte raději realistické dráždění, tak vsaďte spíše na bílou variantu, v té si budete připadat jako ve skutečném ženském klíně. Bílá pro věrnější simulaci, černá pro lepší stimulaci.

  Výhody Tenga Flip Hole

  Tato erotická hračka z dílny předního světového japonského výrobce pomůcek má díky své konstrukci a provedení spoustu výhod, které při hrátkách anebo při samotné masturbaci rozhodně oceníte:

  -          Velmi snadná a rychlá údržba, která nezabere příliš času.

  -          Vyrobeno z plastu, uvnitř je avšak silikonová vložka, která je poseta desítkami výstupků, každý z nich má při pronikání penisu jasně danou funkci, dochází tedy k maximálně příjemnému dráždění po celé délce vašeho penisu.

  -          Na obalu tři tlačítka, pomocí kterých lze regulovat samotný dráždící efekt i těsnost.

  -          Snadno ovladatelná, pouze pomocí tří tlačítek. Stačí pohybovat rukou nahoru a dolů.

  -          Na první pohled tato hračka nevypadá jako sexuální pomůcka, je velmi diskrétní a neprozradí vás.

  Zobrazit

  Tenga flip Hole V této kategorii není žádné zboží.