Anální lubrikační gely a spreje

Anální lubrikační gely a spreje

Ti odvážnější, kteří ve svém erotickém životě vyzkouší i anální sex, zajisté vědí, na co se musí připravit. Anální sex není spontánní záležitost, nýbrž je to něco, co se musí plánovat a o čem si musejí partneři povídat. To však není vše. Abyste si anální sex mohli užívat naplno, je nutné používat různé anální lubrikační gely a spreje. Ty slouží ...

Ti odvážnější, kteří ve svém erotickém životě vyzkouší i anální sex, zajisté vědí, na co se musí připravit. Anální sex není spontánní záležitost, nýbrž je to něco, co se musí plánovat a o čem si musejí partneři povídat. To však není vše. Abyste si anální sex mohli užívat naplno, je nutné používat různé anální lubrikační gely a spreje. Ty slouží pro zpříjemnění celých těchto intimních činností a také k větší bezpečnosti.

Na sucho to nepůjde

Mnozí lidé si myslí, že anální sex lze provozovat i bez jakékoliv lubrikace, a to jen tak nasucho. To však není žádná pravda, neboť anální otvor nemá schopnost zvlčení, jako ženská vagina. Myslete na tuto skutečnost a pořiďte si kvalitní lubrikant, uvidíte, že vše bude najednou příjemnější. Při výběru lubrikantu máte na výběr ze dvou základních typů, kterým jsou lubrikanty na vodní bázi a silikonové. Zde nastává ten největší rozdíl. Zatímco lubrikanty na vodní bázi můžete používat takřka všude a kdykoliv, rozhodně si jich neužijete ve sprše či při dlouhém milování. V těchto situacích však jasně vyhrává silikonový lubrikant, který má velmi dlouhou schopnost lubrikace a díky své odolnosti vydrží i pod tekoucí vodou. V drtivé většině případů jej však nemůžete použít při použití s kondomem či erotickými pomůckami, neboť silikon nič strukturu latexu.

Co by měl splňovat lubrikační gel pro anální hrátky?

-          Měl by být dokonale kluzký

-          I po dlouhém styku by neměl zasychat

-          Důležité je možnost použití s kondomem

-          Od věci není také gel s různými zdraví prospěšnými přísadami

-          V jeho popise by měl být alespoň zmínka o análním sexu

 

Pokud budete vybírat právě v této kategorii, není od věci se podívat na uživatelské recenze či přihlédnout k doporučení odborníka. Uvidíte, že správný výběr se vám vyplatí v podobě dokonalých sexuálních radovánek.

Zobrazit

Anální lubrikační gely a spreje V této kategorii není žádné zboží.