Durex lubrikační gely

Durex lubrikační gely

Představit si kvalitní sex bez lubrikačního gelu je velmi obtížné. Ano, ženy sice mají schopnost se zvlhčovat, ale bohužel to není dlouhodobé a na dlouhé hodiny erotických hrátek to rozhodně nestačí. V takovém případě přichází na řadu Durex lubrikační gely, které jsou tím nejlepším, co byste si mohli do svého nočního šuplíku pořídit. Jedná se o ...

Představit si kvalitní sex bez lubrikačního gelu je velmi obtížné. Ano, ženy sice mají schopnost se zvlhčovat, ale bohužel to není dlouhodobé a na dlouhé hodiny erotických hrátek to rozhodně nestačí. V takovém případě přichází na řadu Durex lubrikační gely, které jsou tím nejlepším, co byste si mohli do svého nočního šuplíku pořídit. Jedná se o velmi kvalitní přípravky vyrobené od významné světové značky, která má na erotickém trhu skutečně dobré postavení. Můžete si být tedy jistí kvalitou lubrikantů, které budou zdraví neškodné a velmi snadno použitelné.

Snadné použití

Lubrikační gely se používají velmi snadným způsobem. Stačí pouze malé množství vzít a nanést na místo, které chcete zvlhčit. Účinek je poměrně dlouhý, a to i přesto, že Durex lubrikační gely jsou na vodní bázi. Díky těmto pomůckám si tedy budete moci užívat dlouhý sex bez jediného problému, nemusíte se bát, že by vás cokoliv dřelo, anebo dokonce všeho partnera. Vše bude skvěle navlhčené a vy si budete moci užívat dech beroucí čísla.

Vůně pro ještě větší požitek

Lubrikační gely jsou dokonce parfemované, aby se vám s nimi pracovalo ještě příjemněji. Můžete se těšit na spoustu nejrůznějších zajímavých vůní, které budou vašim čichovým buňkám rozhodně lichotit:

-          Aloe Vera

-          Cherry (třešně)

-          Strawberry (jahoda)

-          Ylang ylang

-          Guarana

Nejenom obyčejný lubrikant

Durex si dává opravdu záležet. Vyrábí totiž lubrikační gely, které se dají zároveň použít třeba i jako masážní gel. Tyto varianty se prodávají zpravidla ve větším balení 200 ml, oproti klasickým 50 ml. Spojte tedy příjemné s užitečným a namasírujte svého partnera po styku, rozhodně se vám za to odvděčí. Kromě toho si můžete pořídit i lubrikační gely, které třeba příjemně hřejí anebo které vám usnadní stimulaci, tudíž dosáhnutí orgasmu nebude žádným problémem.

Zobrazit

Durex lubrikační gely V této kategorii není žádné zboží.