Oboustranné vibrátory a dilda

Oboustranné vibrátory a dilda

Klasické vibrátory vás už omrzely? Co takto vyzkoušet novinku, kterou jsou oboustranné vibrátory a dilda? Jejich unikátní tvar a propracování přinese do vaší masturbace anebo do mileneckých hrátek zcela nový rozměr. Otevře se vám totiž dalších milion možností, jak se dráždit, jak si užívat a jak zkoušet nové polohy a techniky. Dovolte této origi...

Klasické vibrátory vás už omrzely? Co takto vyzkoušet novinku, kterou jsou oboustranné vibrátory a dilda? Jejich unikátní tvar a propracování přinese do vaší masturbace anebo do mileneckých hrátek zcela nový rozměr. Otevře se vám totiž dalších milion možností, jak se dráždit, jak si užívat a jak zkoušet nové polohy a techniky. Dovolte této originální a hlavně velmi účelné hračce, aby pronikla do vaší ložnice a vybudovala si čestné místo ve vašem nočním stolku.

Dráždí oba dva

Možností, jak využívat oboustranné vibrátory anebo dilda je opravdu mnoho. Nejčastěji se setkáte s těmito variantami:

-          Vhodné pro lesbické dvojice – Ženy si mohou užívat obě dvě zaráz, nikoliv jako s obyčejným vibrátorem. Budou navzájem napojené a své pocity budou prožívat o to silněji a intenzivněji.

-          Vhodné i do klasické dvojice – Oboustranné vibrátory slouží i k análnímu sexu, proto si to mohou dopřávat i klasické heterosexuální dvojice. Vibrátor bude dráždit ženskou vagínu a mužský anální otvor zaráz.

-          Vhodné pro homosexuály – Gayové si mohou díky této hračce užívat perfektní anální sex, kdy se budou cítit jako jedno tělo. Dildo je oboustranné, tudíž nebude problém ho zavést a rádoby se tímto způsobem napojit.

Ve dvou je zábava

Tyto oboustranné pomocníky oceníte tedy hlavně tehdy, pokud si chcete užívat zajímavé hrátky ve dvou. Obohaťte svůj milostný život o tyto báječné pomocníky, které vám odkryjí opět další novou stránku erotického života. Kromě toho si můžete vybrat z mnoha různých variant, mnohé kousky jsou vyrobené buď z gelového materiálu, anebo ze silikonu. Můžete zakoupit i speciální voděodolnou verzi, se kterou si můžete užívat i ve vodě. Co se týče délek a dalších rozměrů, i tady je možnost si vybrat. Každému vyhovuje jiná délka i šířka, proto vybírejte podle vlastních požadavků. 

Zobrazit

Oboustranné vibrátory a dilda V této kategorii není žádné zboží.