Skleněné vibrátory a dilda

Skleněné vibrátory a dilda

Vidíte v sexu i něco více, než jenom příjemné činnosti? Myslíte si, že sex je něco jako takové umění? Pro ty, kteří chtějí tyto činnosti povznést na zcela novou úroveň a díky tomu si je užívat o mnoho více, existují luxusní erotické pomůcky. Ty jsou skvělým zpestřením každodenní erotických hrátek, a proto o jejich účelu nelze pochybovat. Příklad...

Vidíte v sexu i něco více, než jenom příjemné činnosti? Myslíte si, že sex je něco jako takové umění? Pro ty, kteří chtějí tyto činnosti povznést na zcela novou úroveň a díky tomu si je užívat o mnoho více, existují luxusní erotické pomůcky. Ty jsou skvělým zpestřením každodenní erotických hrátek, a proto o jejich účelu nelze pochybovat. Příkladem erotických pomůcek jsou skleněné vibrátory a dilda. Ty mají o mnoho lepší vlastnosti, než je tomu u klasických vibrátorů.

Zcela jiný materiál, který má co nabídnout

Sklo jako takové je báječný materiál už jen z principu, neboť jde při výrobě skvěle tvarovat. To dovoluje vyrábět velmi zajímavě tvarované vibrátory, které se stanou velmi oblíbeným erotickým předmětem nejednoho jednotlivce či páru. Co se týče samotných mechanických vlastností těchto erotických hraček, rozhodně se zde nemusíte bát toho, že by se vám vibrátor či dildo ze skla rozbil. Je totiž vyroben z kvalitního tvrzeného skla, a tak se vám při běžném používání rozhodně nerozbije. Další výhodou je možnost rychlé očištění, a to díky hladkému povrchu, které dilda a vibrátoru ze skla nabízí. Z tohoto plyne další výhoda, kterou je velmi snadné zavádění těchto erotických pomůcek. Jak můžete vidět, vibrátor ze skla je báječným erotickým společníkem, který se hodí jak pro ženy, tak pro muže, fantazii se zde meze rozhodně nekladou. Skvělou výhodou je také možnost přizpůsobit si skleněné dildo či vibrátor svým požadavkům, co se týče teploty. Díky vysoké teplotní odolnosti můžete výrobky ze skla bezpečně nahřívat, ale také ochlazovat. Je to tedy báječný společník pro všechny části lidského těla.

Co vám vibrátory ze skla mohou nabídnout?

-          Hladký povrch pro snadné zavádění

-          Rychlé přizpůsobení požadované teplotě

-          Tvrdou a bezpečnou konstrukci

-          Odolnost vůči pachům a nečistotám

 

Pokud se rozhodujete mezi klasickým vibrátorem a vibrátorem ze skla, měli byste vědět, že každý má své výhody, avšak ve většině ohledů vyhrává produkt ze skla. Jeho pořízením tedy rozhodně neprohloupíte.

Zobrazit

Skleněné vibrátory a dilda V této kategorii není žádné zboží.