Vibrátory a dilda s přísavkou

Vibrátory a dilda s přísavkou

Masturbace za pomocí vibrátoru je úžasnou záležitostí, pokud to s touto erotickou pomůckou skutečně umíte. Nevýhodou však pro někoho může být především skutečnost, že pořád máte zaměstnanou alespoň jednu ruku tím, že s vibrátorem manipulujete. To někdy může velmi omezovat, což není zrovna příjemné. Právě proto tady jsou vibrátory a dilda s přísa...

Masturbace za pomocí vibrátoru je úžasnou záležitostí, pokud to s touto erotickou pomůckou skutečně umíte. Nevýhodou však pro někoho může být především skutečnost, že pořád máte zaměstnanou alespoň jednu ruku tím, že s vibrátorem manipulujete. To někdy může velmi omezovat, což není zrovna příjemné. Právě proto tady jsou vibrátory a dilda s přísavkou, které tento problém řeší naprosto dokonalým způsobem.

Stačí připevnit a jízda může začít

Díky samotné přísavce můžete vibrátor anebo dildo připevnit na hladkou podložku a poté si užívat přesně tak, jak se vám bude líbit. Skoncujte s neustále zaměstnanou rukou. Tímto způsobem se budete moci odvázat a užít si přesně tak, jak se vám líbí, a to naprosto bez pomocí rukou. Jestli se vám líbí princip toho, jak tato dilda a vibrátory fungují, pak rozhodně neváhejte a nějaký model z této kategorie si vyberte, určitě nebudete litovat.

Užít si dokážete i bez muže

Když nemáte k dispozici žádného muže, ale i přesto si chcete užít těch příjemným pocitů, které lze při sexu zažívat, pak byste měla přijít na to, jak to zrealizovat. V těchto případech často ženy sahají po klasických vibrátorech, ale ty nemusejí být z dlouhodobého hlediska pohodlné. To hlavně díky tomu, že jejich konstrukce není uzpůsobená tak, aby se dala připevnit na hladkou plochu a tím se stát zcela jinou erotickou pomůcku. Právě proto je u těchto připevňovacích modelů tak výhodné, jak jsou zkonstruovány.

Důvody, proč si pořídit vibrátor anebo dildo s přísavkou:

-          Ruce můžete mít při stimulaci zcela volné

-          Další možnosti, jak dildo anebo vibrátor využít

-          Skvělá pomůcka pro samostatné ženy, ale i muže

-          Možnost připevnit do nejrůznějších poloh

 

Jak vidíte, dildo či vibrátor s přísavkou je opravdu báječná erotická pomůcka, která by neměla chybět v erotické výbavě každého, kdo si chce intimní hrátky užívat naplno.

Zobrazit

Vibrátory a dilda s přísavkou V této kategorii není žádné zboží.