Nafukovací anální kolík

Nafukovací anální kolík

Přišli jste na chuť hrátkám v oblasti zadečku a hledáte vhodnou erotickou pomůcku, která by se dokázala přizpůsobit přesně vašim požadavkům? Pak si vyberte mezi našimi nafukovacími análními kolíky, které nabízejí o mnoho více výhod, než klasické kolíky. Tou hlavní výhodou je možnost si celé těleso kolíku přifouknout tak, jak zrovna máte chuť. Po...

Přišli jste na chuť hrátkám v oblasti zadečku a hledáte vhodnou erotickou pomůcku, která by se dokázala přizpůsobit přesně vašim požadavkům? Pak si vyberte mezi našimi nafukovacími análními kolíky, které nabízejí o mnoho více výhod, než klasické kolíky. Tou hlavní výhodou je možnost si celé těleso kolíku přifouknout tak, jak zrovna máte chuť. Pokud nejste pořádně uvolnění a rádi byste velikost menší, pak stačí trochu obrat. Pokud však chcete něco skutečně velkého, pak stačí pár stisků pumpičky a celý kolík se několikanásobně zvětší.

Zvyšte svůj požitek na maximum

Protože se musí na anální hrátky opravdu opatrně, věřte, že právě nafukovací anální kolík je skvělou erotickou pomůckou, která najde uplatnění při každé anální stimulaci. Výhodou těchto kolíků je také skvělá ohebnost a celkově příjemný povrch, který se odvíjí od použitých materiálů. V případě produktů v našem sortimentu se jedná o 100% přírodní pryž. Tento materiál je znám svými skvělými vlastnostmi, co se erotických pomůcek týče, a proto se můžete těšit na skvělé zkušenosti.

Stačí nafouknout a můžete si začít hrát

Nafukovací anální kolíky jsou určené jak pro ženy, tak muže. Zde se fantazii rozhodně meze nekladou, a proto zkoušejte a užívejte si. Doporučujeme k análním hrátkám používat lubrikant, avšak v případě této erotické pomůcky je možné používat jen ty na vodní bázi. Některé anální kolíky můžete použít i ve vodě, což však může být v některých případech značně nepohodlné díky špatné lubrikaci.

 

Několik důvodů, proč byste si měli pořídit právě nafukovací anální kolík:

-          Můžete jej nafouknout do požadovaných rozměrů

-          Je vždy vyroben z přírodních materiálů

-          K dostání v elektrické formě, ale i klasické

-          Vhodné pro ženy i muže

 

S nafukovacím análním kolíkem zažijete spoustu legrace a zároveň procítěných erotických zážitků. Tato erotická pomůcka by teda neměla chybět ani ve vaší výbavě.

Zobrazit

Nafukovací anální kolík V této kategorii není žádné zboží.