We vibe 2

We vibe 2

Máte rádi erotické pomůcky, a to především ty luxusnější? Líbí se vám to, když daný předmět vůbec jako erotická pomůcka nevypadá? Preferujete spíše použití v páru, než o samotě? Jestliže ano, pak je pro vás We vibe 2 dokonalou volbou. O co se vlastně jedná? We vibe 2 je erotická pomůcka, která je specifická nejenom svým tvarem, ale v podstatě i ...

Máte rádi erotické pomůcky, a to především ty luxusnější? Líbí se vám to, když daný předmět vůbec jako erotická pomůcka nevypadá? Preferujete spíše použití v páru, než o samotě? Jestliže ano, pak je pro vás We vibe 2 dokonalou volbou. O co se vlastně jedná? We vibe 2 je erotická pomůcka, která je specifická nejenom svým tvarem, ale v podstatě i svou funkcí. Tato pomůcka má tvar písmene „U“, přičemž jedna strana tohoto vibrátoru si žena aplikuje k bodu G, zatímco druhý konec jí bude spočívat na klitorisu. Tato kombinace dokáže udělat divy i se ženami, které s erotickými pomůckami a celkově orgasmem nemají naprosto žádné zkušenosti.

Vyhrajte si tak, jak vám říká vaše fantazie

Báječné na We vibe 2 jsou hlavně možnosti použití. Používat jej můžete nejenom při partnerském sexu, ale také o samotě, kdy máte chuť na masturbaci. Záleží tedy pouze na vaší fantazii a touhách. Vekou výhodou této pomůcky je možnost použití při partnerském sexu. Rozhodně si však nemyslete, že by účinek byl podobný jako u klasických vibrátorů. Naopak, tento vibrátor stačí správně nastavit a nadále nebude potřebovat žádnou asistenci. Poté, co tento vibrátor správně nastavíte a zahájíte s partnerem sex, budete cítit velmi příjemnou stimulaci nejenom vy, ale i partner, kterého mohou stimulovat jak vibrace, tak také samotný pocit větší těsnosti.

Mnohá vylepšení oproti první generaci

Jak již víte, We vibe 2 je druhou generací tohoto báječného erotického společníka, a tak se můžete těšit na mnohá vylepšení a nadstandardní funkce, jako je například:

 

-          4 pulzní a 2 vibrační programy

-          Výdrž baterie až 3 hodiny

-          100% chirurgický silikon

-          Pružná konstrukce, která se dokáže přizpůsobit

 

Jak vidíte, We vibe 2 je báječný společník, kterého si díky nenápadnému vzhledu můžete vzít všude s sebou. Ty odvážnější ženy, které se s tímto vibrátorem naučí pracovat, jej mohou aplikovat ještě předtím, než někam vyrazí a posléze si užívat přímo za chůze. Jak vidíte, vše se stále vrací k vaší fantazii, a proto si tento vibrátor pořiďte a poznejte všechny jeho výhody na vlastní kůži.

Zobrazit

We vibe 2 V této kategorii není žádné zboží.