We vibe 3

We vibe 3

Ve světě erotických hraček můžete narazit na nejrůznější zajímavosti, které vás dokážou zaujmout nejenom svými funkcemi, ale také třeba vzhledem. Mezi tyto technické vychytávky vhodné pro intimní hrátky patří i báječný We vibe 3. Jedná se o erotickou hračku, která však na první pohled jako erotická hračka nevypadá. Člověk, který tuto hračku uvid...

Ve světě erotických hraček můžete narazit na nejrůznější zajímavosti, které vás dokážou zaujmout nejenom svými funkcemi, ale také třeba vzhledem. Mezi tyto technické vychytávky vhodné pro intimní hrátky patří i báječný We vibe 3. Jedná se o erotickou hračku, která však na první pohled jako erotická hračka nevypadá. Člověk, který tuto hračku uvidí naprosto poprvé, rozhodně neřekne hned na poprvé, že se jedná o pomůcku pro vylepšení intimního života. A právě v tom je to kouzlo. We vibe 3 je erotická hračka jednadvacátého století, která rozhodně stojí za pořízení!

Vylepšení, která vám nedají spát

Číslo 3 symbolizuje generaci. Ano, We vibe 3 má již třetí generaci, což značí ještě lepší požitek a funkce, než jste mohli v tomto malém pomocníku najít doposud. Na první pohled vás zaujme již zmiňovaný vzhled, který je pro tuto pomůcku charakteristický. Právě tvar je také hlavním důvodem, proč je tato pomůcka tak oblíbená. Samotná podstata této pomůcky totiž spočívá v stimulaci jak bodu G, tak klitorisu. Stačí tedy We vibe 3 správně nasadit a jízda může začít! Protože se však jedná pomůcku nejenom pro ženu, ale pro celý pár, věřte, že díky této pomůcky zažije zcela nové pocity i muž, jehož budou vibrace tohoto přístroje stimulovat stejně tak příjemně, jako ženu. Pokud by vibrační stimulace partneru nestačila, může se těšit alespoň z toho, že celý prostor uvnitř ženy bude o mnoho užší, což s sebou přináší další sexuální uspokojení.

Co vše vám může We vibe 3 nabídnout?

-          Dva výkonné, ale tiché motorky se šesti vibračními režimy

-          Voděodolnost

-          Bezkontaktní nabíjení

-          Ruční i dálkové ovládání

-          100% bezftalátový lékařský silikon

-          A mnohé další skvělé vlastnosti a funkce…

 

Celý popis produktu We vibe 3 by zabral opravdu dlouhou dobu. Nikoho však nebaví dlouhé popisy, a proto je mnohem lepší podívat se na jednotlivé pozitivní recenze a vyzkoušet na vlastní kůži, co vlastně tato báječná erotická pomůcka dokáže. 

Zobrazit

We vibe 3 V této kategorii není žádné zboží.