We vibe 4

We vibe 4

Hledáte nějakou moderní a spolehlivou erotickou pomůcku pro vás a pro vašeho partnera? We vibe 4 je tím nejlepším, co si můžete pro své společné dovádění pořídit! Jedná se o revoluční novinku, která uspokojila již stovky tisíc milostných dvojic a která se stala bezesporu nejoblíbenější hračkou pro páry. Na jakém principu funguje, proč je to tak ...

Hledáte nějakou moderní a spolehlivou erotickou pomůcku pro vás a pro vašeho partnera? We vibe 4 je tím nejlepším, co si můžete pro své společné dovádění pořídit! Jedná se o revoluční novinku, která uspokojila již stovky tisíc milostných dvojic a která se stala bezesporu nejoblíbenější hračkou pro páry. Na jakém principu funguje, proč je to tak příjemné a v čem je to unikátní?

Perfektní požitek pro muže i ženu

We vibe 4 má tvar písmene U. Žena si jednu část zavede do vagíny, kde příjemně zaoblený hrot dráždí přímo bod G. Druhá část naopak dokonale stimuluje klitoris. Jaké výhody to má pro partnera? Tato hračka se používá při samotném styku, tudíž ve vagině je mnohem méně prostoru. To muž určitě ocení, protože mu bude každý dotyk o mnoho příjemnější. Nemluvě o nastavitelných vibracích, které dokážou rozproudit vzrušení v obou dvou.

Ta nejnovější generace

We vibe 4 měl již tři předchůdce. Jedná se o zcela nejpokročilejší a nejvíce vyvinutou novinku, která má dokonalé účinky a která je o mnoho lepší, než předchozí verze. Všechny mouchy, které uživatelé nalezli na předchozích verzích, byly zcela odstraněny. Vše je tedy dotažené k maximální dokonalosti, aby si milenecký pár mohl užívat o sto šest. Co od této diskrétní, elegantní hračky, která obletěla celý svět, můžete očekávat?

-          Povrch, který je sametově hebký a příjemný na dotek

-          Pulzní programy, které je možné ovládat i na dálky

-          Velmi silné vibrace

-          Dokonale doléhá na správná místa, tedy na bod G a na nejcitlivější část klitorisu

-          Možnost erotických hrátek i ve sprše, a to díky voděodolnému provedení

-          Dva silné a výkonné motorky, které dráždí a stimulují ty nejcitlivější partie

-          Možnost ovládání různých stupňů vibrací přes mobilní telefon

-          Skladný a snadno přenositelný, diskrétní vzhled nic neprozradí

-          Elegantní, nadčasový a luxusní design

Zobrazit

We vibe 4 V této kategorii není žádné zboží.