Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Fun factory delight

  Fun factory delight

  Přijde vám roztomilý malý mořský koníček? Jestliže ano, pak si zcela zamilujete vzhled vibrátoru Fun Factory Delight, který je tomuto roztomilému mořskému živočichu na první pohled podobný. Pokud jste příznivci netradičních erotických pomůcek, uvidíte, že se vám tento vibrátor i díky zmiňovanému vzhledu zalíbí. Jeho tvar připomíná písmeno S, dík...

  Přijde vám roztomilý malý mořský koníček? Jestliže ano, pak si zcela zamilujete vzhled vibrátoru Fun Factory Delight, který je tomuto roztomilému mořskému živočichu na první pohled podobný. Pokud jste příznivci netradičních erotických pomůcek, uvidíte, že se vám tento vibrátor i díky zmiňovanému vzhledu zalíbí. Jeho tvar připomíná písmeno S, díky čemuž jeho uplatnění závisí pouze na kreativitě svého majitele. Pokud si jej pořídí někdo, kdo má v oblasti sexu malou fantazii, pak si jej rozhodně neužije tak moc, jako vynalézavý člověk, který objeví všechny jeho výhody.

  Kvalita plynoucí z Evropy

  Fun Factory se řadí mezi jednoho z největších výrobců erotických pomůcek, a proto se na kvalitu jeho výrobků můžete plně spolehnout. Příkladem kvality může být i Fun Factory Delight, který je velmi elegantní a přesto šikovnou erotickou pomůckou vhodnou hlavně pro ženy. Jeho ovládání je intuitivní a tvar uzpůsobený tak, aby docházelo k dokonalé stimulaci jak klitorisu, tak bodu G.

  Proč si Fun Factory Delight pořídit?

  -          Roztomilý a přesto elegantní vzhled

  -          Skvělé a pohodlné ovládání

  -          Délka 20 centimetrů

  -          Vynikající tvar stimulující vše klitoris i bod G

  -          Nabíjení pomocí USB

  -          Je vyroben z hypoalergenního silikonu

  -          Vibrační i pulzní programy

  -          K dostání v bílé i černé barvě

   

  Tento skvělý vibrátor najde své místo v mnoha šuplících eroticky založených lidí. Ať už si jej pořídí žena, která s ním bude dovádět dennodenně, anebo si jej pořídí nenáročná zákaznice, která si jej čas od času vezme s sebou na cestu, určitě nebude litovat ani jedna. Jeho rozměry jsou totiž velmi kompaktní, i když se to na první pohled takto nemusí jevit. Díky speciálnímu výstupku a celkově skvělému tvaru dokáže uspokojit naprosto každou ženu, a to i ty poněkud náročnější. Vyzkoušejte tento skvělý a elegantní vibrátor ve tvaru S i vy a uvidíte, že nebudete litovat.

  Zobrazit

  Fun factory delight V této kategorii není žádné zboží.