Fun factory share

Fun factory share

Uvažovala jste někdy nad tím, jaké je to lásku dávat? Touží váš partner po poznání zcela jiných erotických hrátek, než na které jste zvyklí? Jestliže se považujete za netradiční pár, který je v sexu velmi aktivní, a to i při hrátkách, které jsou pro ostatní páry tabu, pak byste měli vyzkoušet Fun Factory Share. Už jen samotný název napovídá, o c...

Uvažovala jste někdy nad tím, jaké je to lásku dávat? Touží váš partner po poznání zcela jiných erotických hrátek, než na které jste zvyklí? Jestliže se považujete za netradiční pár, který je v sexu velmi aktivní, a to i při hrátkách, které jsou pro ostatní páry tabu, pak byste měli vyzkoušet Fun Factory Share. Už jen samotný název napovídá, o co vlastně půjde. Tohle nevibrační dildo dokáže skutečné divy. Je navržené tak, aby si s ním mohla hrát jak samotná žena, ale také tak, aby šlo použít v páru žena – muž anebo žena – žena.

Unikátní erotická pomůcka, která zaujme

Na první pohled vás může zaujmout už jen samotný vzhled, který je pro Fun Factory Share charakteristický. Vzhled je totiž podřízen samotné konstrukci tohoto dilda, která má umožnit zavedení do ženské vaginy tak, aby druhý konec byl otevřený pro zcela jiný otvor. Tím se otevírá naprosto nová možnost, kterou můžete vyzkoušet s někým odvážnějším. Fun Factory Share nabídne mnoho zábavy a je vhodný hlavně pro ty, kteří hledají něco velmi zajímavého. Udivení totiž bude to první, co při pohledu na tohle dildo pocítíte.

Design, který si s vámi pohraje

Co se týče samotného použití tohoto báječného dilda, můžete se těšit na hodiny a hodiny erotické zábavy, která nebude mít konců. Tohle dildo je totiž oboustranné, a pokud se s ním naučíte šikovně zacházet, erotické hrátky dostanou zcela nový rozměr.

Další důvody, proč si pořídit Fun Factory Share:

-          Je vyroben z čistého lékařského silikonu

-          Délka 30 centimetrů

-          Výrobek osvědčené značky Fun Factory

-          Kreativní tvar umožňující zcela nové hrátky

 

Začněte si erotiku užívat o mnoho více, a to s tímto elegantním masturbátorem od značky Fun Factory. Uvidíte, že sdílení vašich požitků si velmi rychle oblíbíte, stejně jako váš partner či partnerka, která bude z dokonalého tvaru dilda Fun Factory Share zcela unešená.

Zobrazit

Fun factory share V této kategorii není žádné zboží.