Fun factory cobra libre

Fun factory cobra libre

V intimním životě muže hravě podstatnou roli také masturbace. Bez ní by muž nedokázal přijít na to, co mu je tak příjemné. Pokud i vy patříte mezi muže, kteří svůj erotický život začínali právě na masturbaci, pak určitě přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nějaký zajímavý masturbátor. Pokud vám však nestačí klasické masturbátory ve tvaru žensk...

V intimním životě muže hravě podstatnou roli také masturbace. Bez ní by muž nedokázal přijít na to, co mu je tak příjemné. Pokud i vy patříte mezi muže, kteří svůj erotický život začínali právě na masturbaci, pak určitě přemýšlíte o tom, že byste si pořídili nějaký zajímavý masturbátor. Pokud vám však nestačí klasické masturbátory ve tvaru ženské vagíny, ale chcete něco lepšího a zajímavějšího, pak věřte, že Fun Factory Cobra Libre pro vás je to nejlepší.

Tvar, který si velmi rychle oblíbíte

Mnoho mužů ocení, nebo spíše příjemně překvapí tvar této erotické pomůcky. Ta totiž připomíná design automobilu, což se bude nejednomu muži líbit. Vyzkoušejte tedy něco zcela nového a začněte s erotickým životem, který vám byl doposud zcela zapovězen. Nezáleží na tom, zdali máte stálou partnerku, anebo nikoliv. Masturbace patří k mužskému životu jako listy ke stromu, a tak se není za co stydět. Ba naopak, tímto způsobem můžete své pocity při masturbaci o mnoho vylepšit, a proto není na co čekat.

V čem tkví zvláštnosti masturbátoru Cobra Libre?

-          Je vyroben z vysoce pevného ABS materiálu

-          Vibrace jsou tvořeny dvěma silnými motorky

-          Pro příjemný požitek je vnitřek vyroben z kvalitního hypoalergenního silikonu

-          Výhodou je také podsvícené ovládání

-          Záruka kvality pocházející z dílen německého výrobce

 

Chytří muži, kteří zainvestují do tohoto produktu, budou nadšeni nejenom z toho dokonalého požitku, ale také z toho, jak skvělý tento masturbátor je, co se týče skladnosti. Nikoho na první pohled nenapadne, že se jedná o erotickou pomůcku. Proto si jej můžete s naprostým klidem pořídit do jakékoliv domácnosti a užívat si s ním právě tehdy, když víte, že nikdo není poblíž. A pokud byste jej náhodou nechali na nezabezpečeném místě, nemusíte mít obavy o to, že by někdo poznal, o jakou pomůcku se jedná.

Zobrazit

Fun factory cobra libre V této kategorii není žádné zboží.