Tenga 3D

Tenga 3D

Mužské masturbátory lze zakoupit v nejrůznějších provedeních. Muži jsou však stále čím dál tím víc nároční, a proto můžete v současné době zakoupit i velmi zajímavé masturbátory, mezi které patří i Tenga 3D. Tyto masturbátory lze zakoupit v dalších pěti provedeních, které se navzájem liší designem. Právě design je charakteristickým znakem pro Te...

Mužské masturbátory lze zakoupit v nejrůznějších provedeních. Muži jsou však stále čím dál tím víc nároční, a proto můžete v současné době zakoupit i velmi zajímavé masturbátory, mezi které patří i Tenga 3D. Tyto masturbátory lze zakoupit v dalších pěti provedeních, které se navzájem liší designem. Právě design je charakteristickým znakem pro Tenga 3D. Ve složeném stavu naprosto nikdo nepozná, že se jedná o erotickou pomůcku. Ani vy byste určitě netipli, že je tato věcička určená k mastubaci. Pokud však nahlédnete na funkce Tenga 3D do podrobností, hned vám bude jasné, co je na tomto masturbátoru tak příjemné.

Dokonalá ač velmi jednoduchá funkce

Tenga 3D se může pochlubit pěti různými styly. Tyto styly nejenom, že odlišně vypadají, ale také dokážou navodit zcela jiné pocity. Co se týče sexuálního požitku, můžete se těšit na dokonale vylepšenou masturbaci, na kterou si zvyknete velmi rychle. Rozhodně nečekejte zážitky podobné s klasickou masturbací, neboť Tenga 3D nabízí něco zcela jiného.

Jaké designy Tenga 3D můžete zakoupit?

Samotný vzhled jednotlivých masturbátory je odlišen různými tvary, které jsou pro tyto erotické pomůcky charakteristické:

 

-          Spiral (spirála tvořená šestiúhelníkovými pruhy)

-          Polygon (náhodně uspořádané trojúhelníky)

-          Zen (nepatrné jemné rýhy)

-          Module (náhodně uspořádané části ve tvaru krychlí)

-          Pile (trojúhelníkové výčnělky)

 

Tyto tvary se ve funkční poloze postarají o vaše dokonalé uspokojení, na které budete vzpomínat ještě velmi dlouho po jeho použití. Do té doby může tento masturbátor velmi elegantně zdobit například váš pracovní stůl, a to bez toho, aby někdo poznal, že se jedná o masturbátor. Obrovskou výhodou Tenga 3D je také možnost jej opakovaně použít, což povětšinou u jiných masturbátorů nejde. Jak vidíte, Tenga 3D nabízí mnohem více, než jenom jednoduchý sexuální požitek. S touto sexuální pomůckou se stane váš život radostnější.

Zobrazit

Tenga 3D V této kategorii není žádné zboží.