Španělské mušky

Španělské mušky

Španělské mušky fungují už desítky let jako velice oblíbené afrodiziakum, vhodné jak pro muže, tak i pro ženská pohlaví. Pokud vás trápí nedostatek chutě na sex, a proto byste ji chtěli trošku povzbudit, tak je toto ideální možností. Španělské mušky jsou neškodné, a přitom tolik efektivní. Dodržujte správné dávkování a užívejte si pocity chtivos...

Španělské mušky fungují už desítky let jako velice oblíbené afrodiziakum, vhodné jak pro muže, tak i pro ženská pohlaví. Pokud vás trápí nedostatek chutě na sex, a proto byste ji chtěli trošku povzbudit, tak je toto ideální možností. Španělské mušky jsou neškodné, a přitom tolik efektivní. Dodržujte správné dávkování a užívejte si pocity chtivosti po svém partnerovi. Zarazil vás název tohoto erotického přípravku? Nebojte se, o žádné mušky doslova se nejedná. Název je dán historií, kdy se tento afrodiziakální roztok vyráběl z malého španělského broučka. V dnešní době se tak tento přípravek už samozřejmě nevyrábí, proto se nezalkněte samotného názvu.

Udržujte se v náladě

Španělské mušky se dávkují velice jednoduchým způsobem. Můžete si je buď nakapat přímo pod jazyk, anebo si je můžete nakapat do vašeho oblíbeného nápoje. Samozřejmě, že není problém je také nenápadně zamíchat partnerce anebo partnerovi do pití, a poté si užívat dech beroucí show. Je to jenom na vás, avšak nezapomeňte na to, že kapky byste měli požít několik desítek minut před samotným stykem, aby fungovaly tak, jak mají. Pouze takto se můžete těšit na účinek, který je slibovaný.

Jaké to má účinky?

Určitě si tedy kladete otázku, jaké mají španělské mušky účinky. Pozitivně působí jak na muže, ta i na ženy:

-          MužiZvýšená chuť na sex, mnohem silnější a pevnější erekce, která přichází rychleji

-          Ženy – Větší prokrvení vagíny a pohlavních orgánů a z toho vyplývající větší chuť na sex, snadná vzrušivost

Chutné příchutě

Španělské mušky se prodávají v podobě kapek, které se polykají. Proto si to neváhejte zpříjemnit různými zajímavými příchutěmi. Těšit se můžete na chutnou jahodu, ananas, banán, klasickou čokoládu anebo třeba na speciální Coca Colu. Ve všech případech budete opravdu nadšení, protože chuť je příjemná a ulehčí vám aplikaci těchto mušek.

 

Zobrazit

Španělské mušky V této kategorii není žádné zboží.