Kožené bičíky a důtky

Kožené bičíky a důtky

Rádi byste vyzkoušeli maličko tvrdší sex, kdy byste si neužívali pouze slast, ale také příjemnou bolest? Jestliže se vám líbí tyto představy, které mají blízko k technikám sado maso, tak rozhodně neváhejte a využijte kvalitní kožené bičíky a důtky, které vám dokážou zajistit naprosto neuvěřitelný požitek. Pokud vás vzrušuje vůně kůže na vaší hol...

Rádi byste vyzkoušeli maličko tvrdší sex, kdy byste si neužívali pouze slast, ale také příjemnou bolest? Jestliže se vám líbí tyto představy, které mají blízko k technikám sado maso, tak rozhodně neváhejte a využijte kvalitní kožené bičíky a důtky, které vám dokážou zajistit naprosto neuvěřitelný požitek. Pokud vás vzrušuje vůně kůže na vaší holé pokožce, tak budete z těchto hraček naprosto nadšení.

Nebojte se přitvrdit

Tyto erotické pomůcky trošku tvrdšího rázu nejsou avšak vhodné pouze pro vyznavače sado maso, jak si mnozí myslí. Tyto kožené drobnosti si mohou pořídit naprosto všechny páry, které láká něco tvrdšího, anebo kteří by rádi vymetli stereotyp ze své ložnice. Nebojte se tedy zlehka přitvrdit a užít si se svým partnerem něco nového, něco, co bude vzrušující, bolestivé a přitom tak úžasné. Experimentování patří do každé moderní ložnice, proč si to tedy trošku neozvláštnit těmito vytříbenými sexuálními hračkami?

Spousta variant

Líbil by se vám elegantní bičík v červené barvě s koženými třásněmi, anebo byste dali raději přednost černému bičíku s poutkem? Ať už jsou vaše představy jakékoliv, tak v naší bohaté nabídce si rozhodně přijdete na své. Můžete si vybrat z široké nabídky těch nejrůznějších pomůcek, pořiďte si jich klidně víc, se všemi si užijete skvělou vzrušující zábavu. Jsou přitom dobře skladné a ve vaší ložnici vám nezaberou příliš místa.

 

Proč si pořídit do své výbavičky kožené bičíky a důtky?

Důvodů, proč byste se měli rozhodnout pro tyto tvrdší erotické hračky, je opravdu mnoho:

-          Kvalitní materiál, kůže je skvěle propracovaná a naprosto kvalitní

-          Snadná manipulace

-          Různé délky a šířky

-          Krásná vůně po kvalitní kůži, která vás rozpálí

-          Možnost, jak si zpestřit milování

-          Nenápadná sado maso hračka, která se neztratí v žádné vytříbené ložnici

Zobrazit

Kožené bičíky a důtky V této kategorii není žádné zboží.