Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Vibe therapy zest

  Vibe therapy zest

  Svět vibrátorů je opravdu bohatý. Můžete zde najít vibrátory v realistickém vzhledu, ale také ty klasické. Ty, kteří jsou v oblasti erotických pomůcek poněkud náročnější, si zde také vyberou, a to především v oblasti luxusnějších vibrátorů. Příkladem řady luxusních vibrátorů je i řada Vibe Therapy Zest. Tato řada se vyznačuje třemi vibrátory, kt...

  Svět vibrátorů je opravdu bohatý. Můžete zde najít vibrátory v realistickém vzhledu, ale také ty klasické. Ty, kteří jsou v oblasti erotických pomůcek poněkud náročnější, si zde také vyberou, a to především v oblasti luxusnějších vibrátorů. Příkladem řady luxusních vibrátorů je i řada Vibe Therapy Zest. Tato řada se vyznačuje třemi vibrátory, které jsou od sebe odlišné barvou. Můžete vybírat ze tří barev: růžová, bílá a modrá.

  Požitek, který si zamilujete

  Hrátky s vibrátorem této řady bude o něčem naprosto jiném, než jste zvyklí doposud. Díky speciálnímu tvaru, který je navržen pro stimulaci bodu G, si přijdou na své i náročnější ženy, které potřebují ke stimulaci více vlivů. Vibe Therapy je značka, která si získala své zákazníky především luxusním designem a pokročilými funkcemi. Zapomeňte na staré a nevzhledné vibrátory, popřípadě zcela neintimně vypadající vibrátory. Vibe Therapy vám nabízí něco zcela jiného, co si velmi rychle zamilujete a už nebudete chtít pustit z rukou.

  Pokročilé funkce pro každý den

  Výhodou vibrátorů Vibe Therapy Zest je samotný materiál. Tím je 100% lékařský silikon, který je to nejlepší, co si v oblasti materiálů pro vibrátory můžete přát. Snadno se umývá, je neporézní a nijak nezapáchá. Také je antialergenní, což ocení hlavně citlivější osoby. Další obrovskou výhodou je ohebný tvar, který je při velikosti vibrátoru o délce 23 centimetrů opravdu skvělou záležitostí.

  Proč byste si měla pořídit vibrátor značky Vibe Therapy Zest?

  -          Má luxusní design

  -          Snadno se umývá

  -          Je z precizního materiálu

  -          Dokonale stimuluje i G bod

  -          Nabízí i pulzní režimy

  -          Má svou osobnost

   

  Vibe Therapy Zest je zcela jiný, než klasické vibrátory. Věřte, že si jej zamilujete, neboť je to skvělý společník jak pro osamocené večery, tak pro milostné hrátky s partnerem. Proto si vyberte barvu a nechejte se dráždit společníkem, který vám nikdy neřekne ne.

  Zobrazit

  Vibe therapy zest V této kategorii není žádné zboží.