Svorky a skřípce na bradavky

Svorky a skřípce na bradavky

Víte, jaké jsou nejvíce citlivé oblasti ženského těla? Kromě vagíny a klitorisu to jsou samozřejmě i ženská prsa, konkrétně bradavky. Nezapomeňte jim tedy během erotických hrátek věnovat dostatečnou pozornost, protože je to cesta, jak povznést vaši partnerku do oblak. I pro tuto část těla si můžete pořídit zajímavé erotické pomůcky, které vám um...

Víte, jaké jsou nejvíce citlivé oblasti ženského těla? Kromě vagíny a klitorisu to jsou samozřejmě i ženská prsa, konkrétně bradavky. Nezapomeňte jim tedy během erotických hrátek věnovat dostatečnou pozornost, protože je to cesta, jak povznést vaši partnerku do oblak. I pro tuto část těla si můžete pořídit zajímavé erotické pomůcky, které vám umožní je ještě mnohem víc dráždit a pohrávat si s nimi. Oblíbené jsou svorky a skřipce na bradavky, které se umí postarat o maximální vzrušení a o co nejsilnější požitek z dráždění prsou.

Použití je opravdu snadné

Svorky i skřipce na bradavky se používají poměrně jednoduchým způsobem. Stačí pouze vzrušit bradavku a pomalu na ní umístit úchytku, která je často pogumovaná, aby to bylo co nejméně bolestivé. Intenzita úchopu vaší bradavky se dá regulovat pomocí malého šroubku, kterým udáváte tlak. Je to prosté, během chvilky se s tím naučíte dokonale manipulovat. Poté na vás čeká už jenom sexuální ráj, ve kterém si budete libovat. Bradavky jsou cestou k maximálnímu uspokojení, mnohé ženy na to bohužel zatím nepřišly.

Přidejte na intenzitě

Obyčejné svorky a skřipce na bradavky vám nestačí? Neváhejte si pořídit vibrační variantu, která má opět naprosto nový rozměr. Můžete se těšit na naprosto neuvěřitelnou stimulaci vašich bradavek, které budou v jednom ohni. Nejenom, že budou díky pevnému úchopu pořádně citlivé, budou také vzrušené díky neustálým silným vibracím, jež budou opravdu intenzivní. Dopřejte svým bradavkám tedy opravdový ráj, je to tak jednoduché. Stačí se nebát a investovat do této kvalitní hračky, která se ve vaší ložnici, jak při masturbaci, tak při pohlavním styku, rozhodně neztratí.

 

Jaké varianty vám můžeme nabídnout?

-          Svorky se závažím

-          Připínáky na bradavky spojené lehkým řetízkem

-          Rychloupínací svorky

-          Vibrační svorky

-          S připojeným roubíkem

Zobrazit

Svorky a skřípce na bradavky V této kategorii není žádné zboží.