Anální sprchy a erotické klystýry

Anální sprchy a erotické klystýry

Čeká vás anální sex? Neváhejte se na něho pořádně připravit! Anální sex vyžaduje určitou přípravu, a to hlavně v podobě klystýru, který by měl být samozřejmostí před každým stykem. Naštěstí je díky moderním pomůckám rychlý a hlavně snadný, můžete ho povést během pár minut. Anální sprchy a klystýry by tedy neměli chybět nikomu, kdo plánuje anebo ...

Čeká vás anální sex? Neváhejte se na něho pořádně připravit! Anální sex vyžaduje určitou přípravu, a to hlavně v podobě klystýru, který by měl být samozřejmostí před každým stykem. Naštěstí je díky moderním pomůckám rychlý a hlavně snadný, můžete ho povést během pár minut. Anální sprchy a klystýry by tedy neměli chybět nikomu, kdo plánuje anebo provozuje anální sex. Pořiďte si tedy tyto pomůcky i vy, rozhodně se vám budou hodit a pomohou vám vyřešit tuto hygienickou otázku.

Proč provádět klystýr?

-          Ušetříte si nepříjemný trapas – Ano, je to nepříjemné, ale stát se to může. Muž by se mohl ušpinit o zbytky fekálií, které zůstaly ve střevě. To rozhodně není vítané, proto si ušetřete tento trapas a před sexem proveďte rychlý klystýr.

-          Je to hygieničtější – Pohlavní orgány by rozhodně neměly přicházet do styku s fekáliemi ani se střevními bakteriemi, které tu běžně žijí. Pokud provedete klystýr, toto prostředí bude rázem pročištěnější a sex bude o poznání příjemnější.

-          Více se uvolníte – Věřte, že se mnohem více uvolníte, když si budete jistí, že jste perfektně čistí a že vašeho partnera nečeká žádné nemilé překvapení. Uvolnění je navíc základem pro úspěšný a příjemný anální sex.

Více podob

Existuje více pomůcek, které klystýr umožňují, každá se používá maličko jinak. Můžete si pořídit například variantu, která se používá jako stříkačka. Zavede se do análního otvoru a voda se vypustí. Můžete investovat například i do análního rozprašovače, který také spolehlivě splní svůj úkol. Ani celá sada na klystýr rozhodně není k zahození, pokud nechcete nic podcenit. Každému vyhovuje jiná varianta, tudíž je jenom na vás, pro co se rozhodnete a co otestujete jako první. Rozhodně ale najdete v závěru produkt, který vám bude plně vyhovovat a který se stane vaší stálicí před každým análním sexem. 

Zobrazit

Anální sprchy a erotické klystýry V této kategorii není žádné zboží.