Vakuové pumpy pro ženy na vagínu

Vakuové pumpy pro ženy na vagínu

Podtlakové erotické pomůcky jsou báječným prostředkem k tomu udělat z klasických erotických hrátek něco zcela jiného a nového. Díky samotnému účinku těchto pomůcek se může stát z nezáživného a nic neříkajícího sexu něco nadpozemského. Lidé, kteří tyto pomůcky vyzkoušeli, by vám mohli povídat hodiny o tom, jak je sex po využití těchto prostředků ...

Podtlakové erotické pomůcky jsou báječným prostředkem k tomu udělat z klasických erotických hrátek něco zcela jiného a nového. Díky samotnému účinku těchto pomůcek se může stát z nezáživného a nic neříkajícího sexu něco nadpozemského. Lidé, kteří tyto pomůcky vyzkoušeli, by vám mohli povídat hodiny o tom, jak je sex po využití těchto prostředků dokonalý.

Jak vlastně podtlakové erotické pomůcky fungují?

Jak jistě víte, k tomu, aby se dostavila erekce a žena byla taktéž připravená na soulož, je potřebné dovést krev na to správné místo. V případě obou pohlaví se jedná o místa pohlavních orgánů, kde proudí krev za účelem zhutnění penisu v případě muže a zevních pohlavních orgánů v případě ženy. Toto zhutnění je krokem k tomu, aby mohlo dojít k samotné souloži. Někteří muži a ženy však trpí sexuálními dysfunkcemi, které soulož neumožňují, případně ji dělají méně příjemnou. V případě mužů se jedná o poruchy erekce a v případě žen se může jednat o nízký stupeň citlivosti.

Když to ženy mají těžší

V případě, že je u muže vše v pořádku, ale žena je málo citlivá a potřebuje nějakou pomůcku, je možné využít vakuové pumpy pro ženy na vagínu. Ty mají podobný účinek jako u mužů, s tím rozdílem, že celé těleso této erotické pomůcky vypadá zcela jinak. Žena díky pumpě dosáhne vyšší citlivosti a její zevní pohlavní orgány budou o mnoho objemnější, což bude v posteli velmi netradiční, ale zajímavý pohled.

Zkuste to, rozhodně nebudete litovat

Některé ženy nemusejí mít k tomuto zařízení důvěru, avšak výsledky hovoří za vše. Stačí se tedy nestydět a nebát se toho. Uvidíte, že po několika pokusech, které mohou být i neúspěšné, si vakuovou pumpu oblíbíte a budete ji pravidelně používat.

Na závěr několik základních tipů k používání pumpy:

 

-          Je dobré místo na těle i styčnou plochu pumpy pomazat lubrikantem

-          Při aplikaci nesmí zůstat mezi tělem a pumpou žádná skulinka

-          Při prvních pokusech si dávejte pozor na přílišné pumpování

-          Zbytnělé místo bude po aplikaci velmi citlivé, a proto je potřeba být opatrný

-          Lepší je, když je pokožka zbavena ochlupení

Zobrazit

Vakuové pumpy pro ženy na vagínu V této kategorii není žádné zboží.