Pouta na nohy

Pouta na nohy

Zalíbilo se vám poutání? Máte vy, ale i váš partner v oblibě, když je ten druhý doslova svázaný? Jestliže byste si rádi své partnerské hrátky nějakým způsobem okořenili, pak jsou pouta obecně velmi skvělou pomůckou, která naprosto dokonale dokáže splnit svůj účel. Pouta nabízejí báječný a jednoduchý způsob, jak spoutat nejenom nohy, ale také ruc...

Zalíbilo se vám poutání? Máte vy, ale i váš partner v oblibě, když je ten druhý doslova svázaný? Jestliže byste si rádi své partnerské hrátky nějakým způsobem okořenili, pak jsou pouta obecně velmi skvělou pomůckou, která naprosto dokonale dokáže splnit svůj účel. Pouta nabízejí báječný a jednoduchý způsob, jak spoutat nejenom nohy, ale také ruce do určité polohy, která dovolí využít dané nepohyblivosti na maximum.

Bondage, anebo zábava pro náročné

Svazování patří k sexu již od nepaměti. Lidem se zkrátka líbí být v některých situacích naprosto bezmocní, zatímco ten druhý je na určité výši. Pokud jste přišli na to, že se vám tato skutečnost líbí také, rozhodně nemusíte mít obavy, že byste byli přívrženci sexuální praktiky BDSM. V tomto případě se totiž jedná o odlehčenou formu této praktiky. Možná byste se divili, kolika párům se tato praktika líbí a aktivně ji využívají. Někdy se však pár natolik za svou zálibu stydí, že si určité pomůcky ani nekoupí, přitom dokážou tyto radovánky o tolik vylepšit.

Svazování je báječná záležitost

Být nepohyblivé mohou jak ženy, tak muži, záleží na tom, jaká je aktuální chuť. Pokud se chcete nechat svým partnerem dokonale uspokojovat, a to bez toho, abyste do toho mohla jakkoliv zasáhnout, určitě jsou pouta na nohy skvělou záležitostí, která dané hrátky vylepší a tím zajistí mnohem lepší požitky a pocity. Stejně tak to mají muži, kterým se zase může líbit uvázání rukou za hlavou, zatímco si žena bude hrát s jejich přirozením. Existuje tak mnoho způsobů, jakým se mohou partneři svazovat.

Jakou výhodu mají pouta na nohy?

-          Lze je používat kdykoliv

-          Praktické balení, které lze jednoduše uklidit

-          Již žádné problémy s uvazováním na rozdíl od různých prostěradel a podobně

-          Možnost využít různými způsoby

 

Pouta jsou tedy báječnou pomůckou, která by neměla chybět ve výbavě žádného páru, který se nebojí občas vyzkoušet něco nového. Samozřejmě pro ty, kteří vyznávání sexuální praktiku BDSM, jsou pouta samozřejmostí. 

Zobrazit

Pouta na nohy V této kategorii není žádné zboží.