Masážní vibrátory a hlavice

Masážní vibrátory a hlavice

V dnešní době je možné zakoupit nejrůznější druhy vibrátorů, mezi které patří i masážní vibrátory a hlavice. Ty jsou skvělým zpestřením postelových hrátek především díky možnosti klasické masáže. Pokud při erotických hrátkách máte chuť i na klasickou masáž, pak nezoufejte. Tento speciální druh vibrátorů vám splní každé vaše přání. Dokáže nejenom...

V dnešní době je možné zakoupit nejrůznější druhy vibrátorů, mezi které patří i masážní vibrátory a hlavice. Ty jsou skvělým zpestřením postelových hrátek především díky možnosti klasické masáže. Pokud při erotických hrátkách máte chuť i na klasickou masáž, pak nezoufejte. Tento speciální druh vibrátorů vám splní každé vaše přání. Dokáže nejenom dokonale stimulovat vaše intimní partie, ale pokud budete chtít, dokáže vás i příjemně namasírovat. To vše díky ohebné hlavici, kterou u tohoto typu vibrátoru najdete.

Masáž je skvělá forma předehry

Ti, kteří si masáží zpříjemňují své postelové chvíle, dělají opravdu dobře. Protáhnout unavené svaly a tím se skvěle odreagovat, to nedokáže nic nahradit. Někdy však takové postelové relaxování může přerůst v něco víc. Právě proto je výhodné pořídit si tento skvělý vibrátor, který zvládne jak kvalitní masáž, tak luxusní stimulaci. Ať už si vyberete jakýkoliv masážní vibrátor, můžete se těšit na skvělé vibrační režimy, které jsou o mnoho silnější, než si jen dokážete představit. Rozhodně tento typ vibrátorů stojí za vyzkoušení.

Lubrikant jako základ

Myslete však na to, že pro zintenzivnění je potřeba nanést na masírované místo trochu lubrikantu, popřípadě neagresivního masážního oleje. Tím se vaše pocity ještě znásobí a vy si budete moci užívat dokonalých požitků. Jestliže vás popis masážního vibrátoru zaujal, pak při výběru dbejte na zásady:

 

-          Vibrátor by měl být z kvalitních materiálů

-          Ohebná hlavice je naprostým základem

-          Čím více vibračních režimů, tím lépe

 

Masážní vibrátory jako takové mají tu výhodu, že na první pohled nevypadají jako erotické pomůcky. Tyto vibrátory se dají považovat za plnohodnotnou erotickou pomůcku právě tehdy, když si to o ní myslí i její majitel nebo majitelka. Jestliže se tedy stydíte, co si o vás kdekdo pomyslí, pak se ničeho neobávejte a všem řekněte, že jde pouze o masážní přístroj, uvidíte, že vám uvěří.

Zobrazit

Masážní vibrátory a hlavice V této kategorii není žádné zboží.