Lelo liv

Lelo liv

Toužíte po vibrátoru, který by dokázal splnit vaše očekávání i přesto, že je menších rozměrů? Pokud jste si vždy takový vibrátor přáli, pak jste jej našli. Lelo Liv je dokonalou erotickou pomůckou, která najde své uplatnění u žen různých vkusů. Tento vibrátor se od ostatních odlišuje především svou velikostí. Hned na první pohled poznáte, že se ...

Toužíte po vibrátoru, který by dokázal splnit vaše očekávání i přesto, že je menších rozměrů? Pokud jste si vždy takový vibrátor přáli, pak jste jej našli. Lelo Liv je dokonalou erotickou pomůckou, která najde své uplatnění u žen různých vkusů. Tento vibrátor se od ostatních odlišuje především svou velikostí. Hned na první pohled poznáte, že se jedná o vibrátor menších velikostí, což s sebou nese mnoho výhod, ale také nevýhod. Ženy, které nepotřebují pro své uspokojení větší velikosti, ale postačí jim i menší přístroj, najdou ve vibrátoru Lelo Liv zalíbení. Naopak ty, které jsou zvyklé na velikosti větší a ještě k tomu silné vibrace, nebudou s touto šikovnou erotickou pomůckou příliš spokojené.

Základ, který dokáže uspokojit

Švédský výrobce erotických pomůcek Lelo v tomto případě vsadil hlavně na elegantní vzhled a kompaktní rozměry. Tímto způsobem dokáže zaujmout velké procento žen, neboť k sexuálnímu uspokojení často patří hlavně šikovný tvar, který Lelo Liv rozhodně má. Další výhodou, kterou najdete u tohoto vibrátoru, je samotný materiál. Tím je klinický silikon, který je na dotek opravdu jemný, jako samet.

 

Další výhody tohoto šikovného pomocníka jsou:

-          Nabízí mnoho vibračních i pulzních režimů

-          Jeho ovládání je velmi jednoduché

-          Napájení je řešeno pomocí akumulátoru

-          Vhodné jak pro ženy, tak pro muže

-          Velmi tichý chod

-          Výborná stimulace jak klitoris, tak bod G

 

Zákazníky, které na první pohled zaujme vzhled tohoto vibrátoru, může naopak zamrzet skutečnost, že Lelo Liv je konstruován pouze s jedním vibračním motorkem. Naštěstí se však není potřeba obávat menšího vibračního výkonu. Ten je totiž vzhledem k menším rozměrům skutečně dostačující. Na závěr lze říct, že Lelo Liv je skvělá investice pro všechny zájemce o elegantní erotickou pomůcku, která má co nabídnout. 

Zobrazit

Lelo liv V této kategorii není žádné zboží.