Rychlá navigace - filtrace

Dostupnost

  Lelo smart wand

  Lelo smart wand

  Umíte si představit život bez toho, abyste vyzkoušeli masáž? Masáž je velmi příjemnou procedurou, kterou si dopřává rád snad každý člověk na světě. Pokud patříte mezi větší příznivce této procedury a hledáte všelijaké možnosti, jak si masáží užívat co nejvíce, pak byste neměli přehlédnout erotickou a zároveň masážní pomůcku s názvem Lelo Smart W...

  Umíte si představit život bez toho, abyste vyzkoušeli masáž? Masáž je velmi příjemnou procedurou, kterou si dopřává rád snad každý člověk na světě. Pokud patříte mezi větší příznivce této procedury a hledáte všelijaké možnosti, jak si masáží užívat co nejvíce, pak byste neměli přehlédnout erotickou a zároveň masážní pomůcku s názvem Lelo Smart Wand. Tato masážní pomůcka je výrobkem švédské značky Lelo, což samo o sobě hovoří o kvalitě tohoto výrobku. Zákazníky, které tato pomůcka zaujme, se mohou těšit na mnoho výhod oproti jiným masážním přístrojům.

  Elegantní design a jedinečné funkce

  Výhodou Lelo Smart Wand je už jen samotný vzhled. Ten na první pohled nepůsobí vůbec eroticky, a proto člověk neřekne, že se jedná o erotickou pomůcku. Také je možné tento masážní vibrátor pořídit v mnoha barevných a velikostních provedeních. Máte rádi raději větší, anebo menší velikosti či studené, anebo teplé barvy? Lelo Smart Wand si můžete vybrat přesně dle svých představ. Pokud se rozhodnete pro jeho pořízení, dostanete erotickou pomůcku, kterou nedáte z ruky.

  Co vše se vám na vibrátoru Lelo Smart Wand může zalíbit?

  -          Elegantní vzhled

  -          Možnost výběru z několika velikostí a barev

  -          Bezdotyková funkce

  -          Je kompletně voděodolný

  -          Možnost masáže celého těla

  -          Vyroben z kvalitního lékařského silikonu

  -          Je napájený akumulátorem

   

  Velkou předností vibrátoru Lelo Smart Wand, a to jeho největší varianty, je skutečnost, že se jedná o nejsilnější nabíjecí vibrátor na trhu. To vše díky moderním vibračním motorkům, které se šikovně schovaly do třiceticentimetrové konstrukce tohoto báječného masážního vibrátoru.

  Inteligentní hůlka, která vás dostane

  Lelo Smart Wand je skvělou pomůckou nejen pro erotický život. Pokud tedy hledáte universálního pomocníka jak do postele, tak do sprchy, anebo třeba jen k večernímu sledování televize, věřte, že v této erotické pomůcce najdete vše potřebné.

  Zobrazit

  Lelo smart wand V této kategorii není žádné zboží.