Lelo tiani

Lelo tiani

V oblasti erotických pomůcek zabere výběr vždy velmi dlouhou dobu, a to hlavně tehdy, pokud vybíráte poprvé a za své peníze chcete to nejlepší. Těm náročnějším, kteří se nespokojí se základem, je báječným východiskem švédská značka Lelo, která je známá pro své luxusní vibrátory nejrůznějších tvarů. Mezi tyto vibrátory patří i Lelo Tiani, které n...

V oblasti erotických pomůcek zabere výběr vždy velmi dlouhou dobu, a to hlavně tehdy, pokud vybíráte poprvé a za své peníze chcete to nejlepší. Těm náročnějším, kteří se nespokojí se základem, je báječným východiskem švédská značka Lelo, která je známá pro své luxusní vibrátory nejrůznějších tvarů. Mezi tyto vibrátory patří i Lelo Tiani, které na první pohled může velmi připomínat velmi známý vibrátor We-Vibe. Funkce tohoto vibrátorů jsou však zcela jiné, a to i díky revolučnímu systému, který vibrátor Lelo Tiani nabízí.

Bezdotykové ovládání je dokonalé

Lelo Tiani je první vibrátorem na světě, který disponuje ovládáním bezdotykovou technologií SenseMotion. Ta dokáže rozpoznat i sebemenší pohyb člověka a tím dává jasné impulzy i do dálkového ovládání, které vibruje naprosto stejným způsobem, jako samotný vibrátor. To dává partnerovi dokonalý přehled o tom, jaké vzrušení právě prožíváte.

Nástavce, které dokážou vylepšit celou soulož

O vibrátoru Lelo Tiani by se dalo říct, že je zcela dokonalým společníkem pro všemožné sexuální hrátky. Nabízí také kromě kvalitního bezdotykového ovládání i možnost vyměnit jednotlivé nástavce, čímž se možnosti tohoto báječného vibrátoru nadále zvětšují. Je tedy rozhodně výhodné do tohoto vibrátoru zainvestovat a všechny jeho funkce poznat na vlastní kůži.

Co dalšího vás může na vibrátoru Lelo Tiani zaujmout?

-          Celý povrch je tvořen lékařským silikonem

-          Je dodáván v dárkové krabičce

-          Je 100% voděodolný (možnost použití ve sprše)

-          Výběr z tří barev (tmavě fialová, růžová, černá)

-          Hmotnost neuvěřitelných 31 gramů!

-          Nabízí luxusní design

 

Lelo Tiani se může velmi jednoduchým způsobem stát součástí zcela každé ložnice. Stačí si něco málo o tomto báječném vibrátoru přečíst a vaše další přání bude směřovat ke koupi tohoto luxusního a velmi šikovného společníka.

Zobrazit

Lelo tiani V této kategorii není žádné zboží.