Lelo gigi

Lelo gigi

Patříte mezi milovnice luxusních vibrátorů a považujete se za náročnou uživatelku těchto erotických pomůcek? Jestliže ano, pak zajisté vybíráte pouze mezi tím nejlepším zbožím, které si můžete pořídit. Tím jsou i produkty od švédské značky Lelo, které jsou pověstné nejenom svým elegantním designem, ale také luxusními funkcemi. Ti, kteří do této ...

Patříte mezi milovnice luxusních vibrátorů a považujete se za náročnou uživatelku těchto erotických pomůcek? Jestliže ano, pak zajisté vybíráte pouze mezi tím nejlepším zbožím, které si můžete pořídit. Tím jsou i produkty od švédské značky Lelo, které jsou pověstné nejenom svým elegantním designem, ale také luxusními funkcemi. Ti, kteří do této značky zainvestují, budou tedy nadšeni hned z několika důvodů.

Luxusní společník pro každou ženu

Lelo Gigi je charakteristický hlavně svým tvarem. Jeho přední část má tvar kopýtka, čímž přináší do erotických hrátek zcela nový a nepoznaný tvar. Ten dokáže vskutku výborně stimulovat jakoukoliv část intimních partií ženy, a to bez výjimky. Na své si přijdou i muži, kteří by však měli v případě vibrátorů Lelo sáhnout po jiném produktu. Co vás na vibrátoru Lelo Gigi tedy zaujme, bude hlavně tvar, ale za zmínku také stojí silný vibrační motorek, který vám může nabídnout celých 5 programů, jež vás mohou přinést do slastného konce.

Další výhody vibrátoru Lelo Gigi:

-          Doba vibrací až 4 hodiny

-          Hlučnost je menší než hlasitý šepot

-          Váha pouhých 92 gramů

-          Možnost výběru mezi 3 barvami (fialová, tyrkysová a růžová)

-          Funkční část z chirurgického silikonu (velmi jemný povrch)

-          Jednoduché ovládání pomoci podsvíceného joysticku

-          Možnost umývat pod tekoucí vodou

 

Jak můžete vidět, Lelo Gigi má rozhodně co nabídnout jakékoliv ženě, která touží po kvalitním a elegantním společníkovi na dlouhé večery o samotě. Na své si však přijdou i ti, kteří by chtěli tento luxusní vibrátor používat v páru, a to například při sexu. I zde objevíte jeho skryté výhody, které jsou schované pod zajímavým tvarem funkční části. Vyzkoušejte tedy produkt s názvem Lelo Gigi. Sami se přesvědčíte o tom, že se jedná o báječný vibrátor, který má co nabídnout, a který si velmi rychle oblíbíte.

Zobrazit

Lelo gigi V této kategorii není žádné zboží.