Lelo lily

Lelo lily

Našli jste zalíbení ve švédské značce kvalitních erotických pomůcek, která se nazývá Lelo? Tato značka produkuje ty nejluxusnější erotické pomůcky, které si můžete pořídit. Příkladem toho je i Lelo Lily, která nabízí dokonalý tvar stvořený přesně pro ženskou ruku. Jedná se vzhledem o zcela jiný vibrátor, než na který jste zvyklé. Na první pohled...

Našli jste zalíbení ve švédské značce kvalitních erotických pomůcek, která se nazývá Lelo? Tato značka produkuje ty nejluxusnější erotické pomůcky, které si můžete pořídit. Příkladem toho je i Lelo Lily, která nabízí dokonalý tvar stvořený přesně pro ženskou ruku. Jedná se vzhledem o zcela jiný vibrátor, než na který jste zvyklé. Na první pohled nevypadá jako vibrátor, což je skvělá výhoda pro ženy, které se bojí odhalení toho, že si pořídili novou erotickou pomůcku.

Nenápadný tvar, který dokáže divy

Výhodou vibrátoru Lelo Lily však není jenom jeho nenápadný tvar či luxusní design. Ženy, které si tento vibrátor pořídí, se mohou těšit na vylepšené vibrační a pulzní funkce, které dokážou přivést do varu i ženy, které to mají se vzrušením poněkud těžší. Co se týče vibračních a pulzních funkcí, můžete se těšit na celkem 14 různých programů, které se postarají o vaše dokonalé uspokojení. I přesto, že Lelo Lily není vyroben z klinického silikonu, i přesto je na dotek velmi příjemný, a to díky kvalitnímu ABS plastu, který je upraven na speciální hladký povrch. Tím je zajištěn potřebný komfort, který můžete umocnit ještě kvalitním lubrikačním gelem na vodní bázi.

Jaké další výhody najdete u vibrátoru Lelo Lily:

-          Jeho hlasitost není vyšší jak hlasitý šepot (50 dB)

-          Nabízí velmi jednoduché ovládání pomocí podsvícených tlačítek

-          Balení obsahuje saténový sáček pro úschovu

-          Možnost výběru mezi 3 barvami

-          Velmi nízká hmotnost (jen 37g!)

-          Lze jej umývat pod vodou

 

Ženy, které se rozhodnou pro moderní vibrátor Lelo Lily, nebudou litovat. Do své sbírky erotických pomůcek přibude kvalitní zařízení, které i přes své kompaktní rozměry dokáže přivodit intenzivní orgasmus a zkrátka nezapomenutelné pocity. Přesvědčte se o kvalitě švédského výrobce na vlastní kůži, zajisté nebudete litovat.

Zobrazit

Lelo lily V této kategorii není žádné zboží.