Kovová pouta

Kovová pouta

Ač si to některé ženy nechtějí přiznat, chtějí být při sexu spoutávány, stejně jako někteří muži. Je to velmi vzrušující praktika, která není oblíbená jen u těch, kteří mají rádi sexuální praktiky BSDM. Pokud však máte rádi lehčí drsnější hrátky, pak byste si měli pořídit kovová pouta. Vázat se totiž různými ručníky a šátky je totiž velmi neprak...

Ač si to některé ženy nechtějí přiznat, chtějí být při sexu spoutávány, stejně jako někteří muži. Je to velmi vzrušující praktika, která není oblíbená jen u těch, kteří mají rádi sexuální praktiky BSDM. Pokud však máte rádi lehčí drsnější hrátky, pak byste si měli pořídit kovová pouta. Vázat se totiž různými ručníky a šátky je totiž velmi nepraktické. Naopak kovová pouta nejenom, že dokážou vypadat eroticky, ale také manipulace s nimi je o mnoho pohodlnější.

Snad nejprodávanější erotická pomůcka

Kovová pouta se řadí mezi nejžádanější erotické pomůcky už jen z důvodu, že jde o velmi skladnou a přesto praktickou pomůcku, která může jednoduchým, ač velmi šikovným způsobem oživit jakékoliv erotické hrátky. Popravdě byste mohli pouta najít snad v každé moderní ložnici s výjimkou těch, kteří na jejich kouzlo teprve přijdou. Kovová pouta v našem sortimentu jsou odlišná nejenom svými barvami, ale také zpracováním. K dostání u nás jsou jak klasická levná pouta, která slouží především pro jednoduché splnění účelu, tak i ty pokročilejší, které nabídnou nejenom pevnější a kvalitnější materiál, ale také propracovanější zámek.

Každý má někdy chuť na něco tvrdšího

Ať už chcete pouta pro příležitostné tvrdší hrátky, anebo je potřebujete pro kompletnost své erotické BDSM výbavy, v každém případě dokážou kovová pouta potěšit. Díky jejich kompaktním rozměrům se vejdou do každého nočního stolku a jejich samotné použití je díky zámkům velmi jednoduché. Ještě si tedy zopakujeme důvody, proč je dobré pořídit si kovová pouta:

 

-          Jsou nenásilnou pomůckou pro tvrdší sex

-          Mají jednoduchou konstrukci

-          Lze je dokonce zamykat

-          Většina druhů má na zjemnění stisku barevnou plyš

 

Pokud tedy uvažujete nad tím, že byste svému partnerovi či partnerce připravili takové malé překvapení v podobě svázání, pak si vyberte kovová pouta, která se vám budou nejvíce líbit a erotické hrátky mohou začít.

Zobrazit

Kovová pouta V této kategorii není žádné zboží.