Lelo soraya

Lelo soraya

Již kultovní švédská značka erotického zboží, a to Lelo, může nabídnout mnohem víc, než jen klasické luxusní vibrátory. Na trh zaútočila se zcela novým vibrátorem, který se jmenuje Lelo Soraya. Tento vibrátor dokáže zaujmout mnohem více, než jenom svým vzhledem. Předností tohoto vibrátoru jsou také samotné vibrační a pulzní funkce. Ty jsou vskut...

Již kultovní švédská značka erotického zboží, a to Lelo, může nabídnout mnohem víc, než jen klasické luxusní vibrátory. Na trh zaútočila se zcela novým vibrátorem, který se jmenuje Lelo Soraya. Tento vibrátor dokáže zaujmout mnohem více, než jenom svým vzhledem. Předností tohoto vibrátoru jsou také samotné vibrační a pulzní funkce. Ty jsou vskutku povedené a tak se nestane, že by nějaká žena nebyla s tímto vibrátorem spokojena.

Luxusní výrobek do ložnice každé moderní ženy

Lelo vsází na elegantní design a luxusní provedení. Tomu nasvědčuje už jen samotné balení, které obsahuje také luxusní saténový pytlík, ve kterém budete moci vibrátor Lelo po celou dobu jeho nepoužívání uchovávat. Komu se líbí netradiční tvary, které mají svůj účel, si v tomto případě přijde na své. Lelo Soraya nabízí speciální výstupek, jehož kouzlo objevíte až po tom, co jednu, anebo druhou část vibrátoru využijete naplno. Tím se vám naskytne další možnost použití tohoto vibrátoru, kterou je vibrační část určená na klitoris. Jak již víte, Lelo Soraya má skvěle nastavené vibrační a pulzní programy. Ty vám dokážou nabídnout například:

 

-          Vibrace pouze jednoho či druhého konce

-          Pulzování v houpavém či krátkém intervalu

-          8 stupňů intenzity vibračních programů

-          Plynule nastavení vibrací

 

Lelo Soraya je vlajkovou lodí značky Lelo, o čemž svědčí i ostatní výbava tohoto luxusního vibrátoru. Těšit se totiž můžete na ten nejlepší materiál na trhu, kterým je silikon. Můžete zde najít také velmi šikovné ovládání, se kterým zvládnete manipulovat i při slastných okamžicích. Velmi uspokojivá je také výdrž baterie, která činí cca 3 hodiny, což je na luxusní vibrátor těchto rozměrů velmi skvělá hodnota. Obrovskou výhodou tohoto vibrátoru je i fakt, že jej můžete libovolně umývat pod vodou.

Lelo Soraya nabízí však spoustu dalších výhod, na které si však přijde každá žena sama. Pokud vás neodradí poměrně vysoká cena, stane se z tohoto vibrátoru váš nejoblíbenější erotický společník.

Zobrazit

Lelo soraya V této kategorii není žádné zboží.