Lelo elise

Lelo elise

Toužíte po kvalitním a elegantně vypadajícím vibrátoru, za který byste se v případě odhalení rozhodně nemusela stydět? Pokud ano, pak byste měla vybírat v sortimentu švédské značky Lelo. Tento výrobce se řadí mezi ty nejkvalitnější v erotickém průmyslu, a proto v jeho sortimentu můžete najít i takové chlouby, jakým je Lelo Elise. Tento luxusní v...

Toužíte po kvalitním a elegantně vypadajícím vibrátoru, za který byste se v případě odhalení rozhodně nemusela stydět? Pokud ano, pak byste měla vybírat v sortimentu švédské značky Lelo. Tento výrobce se řadí mezi ty nejkvalitnější v erotickém průmyslu, a proto v jeho sortimentu můžete najít i takové chlouby, jakým je Lelo Elise. Tento luxusní vibrátor vyčnívá z kategorie vibrátorů hlavně svým vzhledem. Ten je na první pohled velmi elegantní, a to i díky jednoduché kombinaci dvou barev – základní stříbrné a další, jako třeba černé či fialové.

Ideální společník nejenom pro nezadané ženy

Každá žena, která si tento luxusní vibrátor pořídí, bude samozřejmě spokojena i se samotnými funkcemi. Ty jsou dokonale vyladěny pro ten nejlepší požitek a přesto intimní provoz. Lelo Elise může nabídnout kombinaci dvou vysoce kvalitních materiálů, a to PC-ABS a klinického silikonu. Díky této kombinaci je 100% antialergenní a také dokonale jemný na dotek., ale také se dokáže rychle přizpůsobit tělesné teplotě a skvěle se umývá. Zaujmout vás může i skutečnost, že Lelo Elise je dlouhý 22 centimetrů, což je pro ženy povětšinou ideální velikost. Samotné ovládání vibrátoru Lelo Elise je realizováno pomocí několika tlačítek a je velmi jednoduché. Nabíjení je dokonale vyřešené díky kontrolkám a samotnému režimu nabíjení, které trvá pouze jednu hodinu.

Věřte osvědčené švédské kvalitě

Pořízení tohoto luxusního vibrátoru zkrátka stojí za to. Kromě ideálního tvaru se vám může zalíbit i samotný materiál, či třeba nenápadné provedení. Lelo Elise zkrátka stojí za pořízení, což zajisté potvrdí každá spokojená uživatelka.

Proč si vybrat právě vibrátor Lelo Elise?

-          Ideální poměr cena/kvalita

-          Kombinace dvou vysoce kvalitních materiálů

-          6 vibračních a 4 pulzní programy

-          Dva vibrační motorky

-          Střední velikost

-          Krátká doba nabíjení

 

Pokud věříte švédské kvalitě výrobce Lelo a našli jste v tomto vibrátoru své zalíbení, určitě neváhejte, ale pořiďte si jej. 

Zobrazit

Lelo elise V této kategorii není žádné zboží.