Mystim

Mystim

Umíte si představit, jak je erotický svět obsáhlý? Zkuste si vybavit, kolik existuje různých směrů a erotických pomůcek. Určitě se nedopočítáte konečného čísla, neboť zájmů je v této oblasti skutečně mnoho. Existuje však jeden specifický směr, který je určen jen pro ty nejodvážnější, a tím je elektro sex. Lidé, kteří se pro tuto oblasti rozhodno...

Umíte si představit, jak je erotický svět obsáhlý? Zkuste si vybavit, kolik existuje různých směrů a erotických pomůcek. Určitě se nedopočítáte konečného čísla, neboť zájmů je v této oblasti skutečně mnoho. Existuje však jeden specifický směr, který je určen jen pro ty nejodvážnější, a tím je elektro sex. Lidé, kteří se pro tuto oblasti rozhodnou, by se měli pořádně informovat o možných účincích a také o tom, co to vlastně elektro sex je.

Netradiční činnost, která však má svůj účel

Elektro sex je sexuální praktika, která má své kořeny v oblasti BDSM hrátek. Díky bolesti si ji lidé oblíbili velmi rychle, a proto se elektro sex jako takový dočkal potřebných pomůcek, které tuto praktiku ještě vylepšili. Celý princip spočívá v uspokojování se klasickými erotickými pomůckami za asistence elektrického proudu. Právě díky tomu mohou být tyto hrátky velmi příjemné, ale v některých případech také velmi bolestivé, záleží na touze každého účastníka.

Kupte si výbavu od osvědčeného výrobce

Mystim, jak se jmenuje světoznámá značka těchto erotických pomůcek, získala oblibu po celém světě především díky svému sortimentu, ten zahrnuje nejrůznější pomůcky, které mají co dočinění s erotickými podněty:

 

-          Kroužky na penis

-          Vodivé gely

-          Samolepící elektrody

-          Sondy pro vaginální i anální použití

-          Různé specifické stimulátory

-          Vibrátory

-          Anální kolíky

-          Magické rukavice

 

Všechny tyto kategorie produktů pocházejí z dílen výrobce Mystim, a proto si můžete být jejich kvalitou naprosto jisti. Vyzkoušejte elektro sex i vy, uvidíte, že se vám zalíbí, a to zvláště tehdy, pokud jste našli zalíbení v klasickém BDSM. Bolest může být někomu obzvláště příjemná, a to i tehdy, když pochází z elektrických výbojů. Záleží tedy jenom na vás, zdali jste dostatečně odvážní, abyste tyto praktiky vyzkoušeli, anebo nikoliv.

Zobrazit

Mystim V této kategorii není žádné zboží.