Silikonové a gelové vibrátory

Silikonové a gelové vibrátory

Vibrátory jsou dnes již kultovní erotickou pomůckou. Dá se říci, že se jedná o první erotickou pomůcku vůbec. Pokud vybíráte ten nejlepší vibrátor, ale nevíte, jaký materiál je ten nejlepší, pak zajisté potřebujete nějaký popis jednotlivých materiálů, který by vám vysvětlil, co je nejlepší. Pokud máte v každém případě zájem o dostupný vibrátor, ...

Vibrátory jsou dnes již kultovní erotickou pomůckou. Dá se říci, že se jedná o první erotickou pomůcku vůbec. Pokud vybíráte ten nejlepší vibrátor, ale nevíte, jaký materiál je ten nejlepší, pak zajisté potřebujete nějaký popis jednotlivých materiálů, který by vám vysvětlil, co je nejlepší. Pokud máte v každém případě zájem o dostupný vibrátor, který je však dostatečně kvalitní, pak byste měli vybírat mezi gelem a silikonem, co se týče materiálu této erotické hračky.

Silikon, jako nejlepší materiál?

V současnosti máte možnost vybírat z materiálů, jako je plast, gel, silikon, umělá kůže či mnohé jiné. Tak či tak se jako nejlepší volba uvádí právě silikon, který má důležité vlastnosti, jenž vám ostatní materiály nenabídnou, popřípadě nabídnou v menší míře. Co je na silikonu tak báječného?

 

-          100% antialergenní

-          Neporézní

-          Dokonale měkký a hebký

-          Také se snadno omývá

 

Díky těmto vlastnostem jsou silikonové vibrátory právem udávány za ty nejlepší. Pokud tedy máte zájem o moderní erotickou hračku, která určitě stojí za to, rozhodně si vyberte v této kategorii.

Gel, aneb dostupná náhrada

V minulém století byl nejprodávanějším typem vibrátorů ten gelový. To hlavně díky tomu, jak je tento materiál dostupný. Pořídit si jej mohly i ty ženy, které na tyto účely neměly vynahrazeno příliš mnoho peněz. Za to dostaly spolehlivého kamaráda, který si s nimi hrál přesně tehdy, když chtěly. Tak či tak gelové vibrátory mohou nabídnout mnoho výhod, jako například:

 

-          Skvělá ohebnost

-          Povrch příjemný na dotek

-          Nízká cena

-          Možnost složitých rotačních pohybů

 

Oproti těmto výhodám má gelový vibrátor jednu nevýhodu, a tou je poměrně složitější čištění. Pokud však jste ochotna tyto výhody přijmout za podmínky horšího čištění, pak je gelový vibrátor ideální volbou stejně tak, jako vibrátory silikonové. 
Rozhodně však nemějte obavy, protože silikonové a gelové vibrátory splní svůj účel v každém případě.

Zobrazit

Silikonové a gelové vibrátory V této kategorii není žádné zboží.